Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.5. 2014 13:15
sebevražda ivety

Chudák Artur: Jak se dozvěděl o maminčině smrti?

ZDRCENÝ ARTUR TRPÍ
Zdroj: tn.cz/ facebook

Sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové (48) šokovala celou republiku. Rychtář o její smrti ihned horlivě informoval média. Jak se ale o tragédii dozvěděl syn Artur (17) a jeho otec Ladislav Štaidl (69).

Josef Rychtář se rozhodně nechová, jak by člověk čekal u muže, kterému žena spáchala sebevraždu. Místo toho, aby se po tragédii zhroutil, promenáduje se před novináři. Média byla také první, která informoval o zpěvaččině smrti. Zavolat smutnou zprávu jejímu sedmnáctiletému synovi nebo jeho otci se neobtěžoval.
 

Artur Štaidl prožívá bezpochyby nejhorší chvíle v životě. O tragické smrti své maminky se dozvěděl ve škole, v ředitelně. "Přijel pro něj nevlastní bratr Jirka a odvezl ho domů," řekl přítel rodiny Štaidlovy Blesku.
 

Ladislav Štaidl se podle deníku o sebevraždě Ivety Bartošové dozvěděl v zubařském křesle. Smutnou zprávu mu sdělila jeho zubařka. Otec i syn teď s Rychtářem bojují o podobu posledního rozloučení s Ivetou.

 

 

Ani Artur ani jeho otec nechtějí velkolepý, pompézní pohřeb, který plánuje Rychtář. Syn zpěvačky smutně konstatoval, že pokud si Rychtář prosadí svou, on se s maminkou rozloučit nepřijde. S obřím pohřbem nesouhlasí také maminka zpěvačky Svatava a sestra Ivana.

 

VŠE O IVETĚ SE DOČTETE ZDE
 

Rychtář chce obřad v největší síni pražského strašnického krematoria a zpěvačku hodlá pohřbít ve svatebních šatech. Oba Štaidlové v tom vidí jen jeho nechutnou snahu o vlastní zviditelnění...

 

SLEDUJTE DÁL:

Nejnovější díl pořadu PRÁSK! Rychtář mluvil o pohřbu Ivety! Víc sledujte ZDE na NOVA Plus!

Bartošové nepomohl a tím ji zabil! Přidávají se už i přátelé Josefa Rychtáře

Další sms vystrašené Bartošové: ´Přijel nalitej, děsí mne...´ Není tohle důkaz?


 

hel TN.cz