Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.5. 2014 13:15
sebevražda ivety

Chudák Artur: Jak se dozvěděl o maminčině smrti?

ZDRCENÝ ARTUR TRPÍ
Zdroj: tn.cz/ facebook

Sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové (48) šokovala celou republiku. Rychtář o její smrti ihned horlivě informoval média. Jak se ale o tragédii dozvěděl syn Artur (17) a jeho otec Ladislav Štaidl (69).

Josef Rychtář se rozhodně nechová, jak by člověk čekal u muže, kterému žena spáchala sebevraždu. Místo toho, aby se po tragédii zhroutil, promenáduje se před novináři. Média byla také první, která informoval o zpěvaččině smrti. Zavolat smutnou zprávu jejímu sedmnáctiletému synovi nebo jeho otci se neobtěžoval.
 

Artur Štaidl prožívá bezpochyby nejhorší chvíle v životě. O tragické smrti své maminky se dozvěděl ve škole, v ředitelně. "Přijel pro něj nevlastní bratr Jirka a odvezl ho domů," řekl přítel rodiny Štaidlovy Blesku.
 

Ladislav Štaidl se podle deníku o sebevraždě Ivety Bartošové dozvěděl v zubařském křesle. Smutnou zprávu mu sdělila jeho zubařka. Otec i syn teď s Rychtářem bojují o podobu posledního rozloučení s Ivetou.

 

 

Ani Artur ani jeho otec nechtějí velkolepý, pompézní pohřeb, který plánuje Rychtář. Syn zpěvačky smutně konstatoval, že pokud si Rychtář prosadí svou, on se s maminkou rozloučit nepřijde. S obřím pohřbem nesouhlasí také maminka zpěvačky Svatava a sestra Ivana.

 

VŠE O IVETĚ SE DOČTETE ZDE
 

Rychtář chce obřad v největší síni pražského strašnického krematoria a zpěvačku hodlá pohřbít ve svatebních šatech. Oba Štaidlové v tom vidí jen jeho nechutnou snahu o vlastní zviditelnění...

 

SLEDUJTE DÁL:

Nejnovější díl pořadu PRÁSK! Rychtář mluvil o pohřbu Ivety! Víc sledujte ZDE na NOVA Plus!

Bartošové nepomohl a tím ji zabil! Přidávají se už i přátelé Josefa Rychtáře

Další sms vystrašené Bartošové: ´Přijel nalitej, děsí mne...´ Není tohle důkaz?


 

hel TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.5. | 12:57 novakacka
21
VÝZVA VYZÍVÁM FANOUŠKY, aby na pohřeb pořádaný Rychtářem nešli. Její památku ...
2.5. | 13:26 Jiří Hein
-1
zuzanax 2.5.2014 12:04 = Už jsi jak ten "BULVÁR". Měl bys ses ...
2.5. | 18:51 Věra Valešová
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ani po smrti ji nedá p okoj.Však boží mlýny melou pomalu ,ale jistě.
2.5. | 16:51 rafaelnadal
6
Náhlasit nevhodný komentář
I na Rychtáře jednou přijde řada!!
2.5. | 15:35 Jiřina Šturzová
8
Náhlasit nevhodný komentář
Nechtěl by jí ještě třeba před celým národem vystavit kr*tén jeden????????
2.5. | 15:30 Jana Stulíková
4
Náhlasit nevhodný komentář
jedině možnost jak tomu zameztt je asi parádní nakládačka Rychtářovi, aby neměl sílu někam lézt a předvádět se. Hajzlík.
2.5. | 15:29 Jana Stulíková
6
Náhlasit nevhodný komentář
Ź Artura rostě pkený chlapec a dělá dobře, že se odmítá společně s babičkou, tetou a strýcem zůčastnit divadlo, které chce uspořádat rychtář. S maiminkou se může rozloučit vzpomínkami po celý život. Fandím tomu chlapci, aby to vše ustál.
2.5. | 14:35 Rafael Komorous
1
Náhlasit nevhodný komentář
zuzanax 2.5.2014 12:04 TISÍC BODŮ !!!
2.5. | 14:34 Rafael Komorous
6
Náhlasit nevhodný komentář
Chudák Artur ??? PROČ JSTE HO NIČILY VY, HYENY ? Denně aby chodil kanálama, aby neprošel kolem jediného stánku s novinami, co musel díky vám prožívat od kamarádů, jejichž rodiče ŽER.OU BULVÁR ? TO SE ANI KAPKU NESTYDÍTE TOTO PSÁT, KRYSY !
2.5. | 14:22 Adriana Novakova
4
Náhlasit nevhodný komentář
...nesouhlasim s pohreb plne medii!...Melo by to bejt tak jak si jeji rodina preje a hlavne jeji syn Arthur...Rychtar by to mel vzdat a nehrat si na neco co neni a nikdy nebude...Ivetka je par dni po smrti a on se chova jak hyena...ze se nestydi...tohle jsem jeste nevidela a nemam na to slov...u me ...
2.5. | 13:26 Jiří Hein
-1
Náhlasit nevhodný komentář
zuzanax 2.5.2014 12:04 = Už jsi jak ten "BULVÁR". Měl bys ses zamyslet co píšeš.
2.5. | 12:57 novakacka
21
Náhlasit nevhodný komentář
VÝZVA VYZÍVÁM FANOUŠKY, aby na pohřeb pořádaný Rychtářem nešli. Její památku můžeme symbolicky uctít v jejím rodišti, i když tam nebude. Přece záleží, jak Ivetu cítíme v srdcích a aspoň, bychom se nepodíleli na hnusu, co připravuje ten magor. Stačí, že se tam Rychtář s Macurou poperou a toho se ...