Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2014 23:02
smrt zpěvačky

EXKLUZIVNÍ FOTO: Rychtář si nese domů urnu s popelem Ivety Bartošové a zase změnil plán!

Josef Rychtář si nese domů urnu
Zdroj: TN.cz

Kolem uložení ostatků Ivety Bartošové jsou neustálé zmatky. Josef Rychtář ještě včera tvrdil, že si urnu nechá doma, aby ji nikdo neukradl, teď už zase říká něco jiného.

Iveta Bartošová si vzala život 29. dubna, na narozeniny Josefa Rychtáře, který jí včera uspořádal v pražských Strašnicích velmi podivný pohřeb. Syn Ivety Artur, maminka Svatava, sestra Ivana, bratr Lumír i Ladislav Štaidl poslední rozloučení v Rychtářově režii okázale ignorovali, místo toho se na něj dostavili členové rodiny a kamarádi podivného vdovce, z nichž nejméně polovina Ivetu pravděpodobně v životě neviděla.

 

Podívejte se na reportáž: 


 

Zároveň pořád není jasné, jestli se bude konat nějaké další, pokud možno pro změnu důstojné rozloučení s Ivetou ze strany Bartošových, ani co bude s jejími ostatky. Josef Rychtář jen pár hodin po pohřbu vzkázal, že si nechá urnu doma, aby mu Ivetu nikdo neukradl.

 

URNA S OSTATKY IVETY BARTOŠOVÉ BY MĚLA BÝT ULOŽENA V TOMTO HROBĚ V ŘÍČANECH:

Možný hrob Bartošové
Zdroj: TV Nova Hrob na hřbitově v Říčanech je blízko rodinné hrobky Rychtářových

 

To by odpovídalo jeho majetnickému přístupu, s jakým se ke zpěvačce choval. Později řekl, že ji tam bude mít jen do té doby, než urnu uloží do hrobu v Říčanech. Přičemž původně tvrdil, že půjde o rodinnou hrobku Rychtářových. Proti tomu se ale ostře ohradil jeho strýc Miroslav s tím, že tam Ivetu rozhodně ukládat nebude. Hrob navíc zatím neznámý vandal posprejoval a říčanský hřbitov vyzdobil nápisy "Richtař je vrah".

 

 

Rychtář už si vyzvedl urnu s Ivetinými ostatky, má ji doma a nyní tvrdí, že zřídí v Říčanech hrob jen pro ni. Už si ho podle svědků dokonce vyhlédl, nalézá se v těsné blízkosti hrobky Rychtářových.

 

Možný hrob Bartošové
Zdroj: TV Nova

 

Ovšem těžko říct, s jakým plánem přijde Rychtář zítra. Každopádně rodině Bartošových a zejména Ivetině mamince Svatavě (74) by jistě spadl kámen ze srdce, kdyby Rychtář dovolil urnu uložit ve zpěvaččině rodném Frenštátě.

 
 

14

GALERIE: Rychtářovi posprejovali rodinný hrob v Říčanech

Zdroj: TV Nova

Posprejovaný hrob Josefa Rychtáře - 1

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pohřeb Ivety Bartošové trval jen deset minut! Rychtář hladil rakev

Drsné video: Takto to vypadá, když oživují člověka na kolejích

hel TN.cz