Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.4. 2014 13:04
Nové skutečnosti

DALŠÍ ZVRAT V PŘÍPADU: Orgány v tělech Moniky a Klárky nechyběly!

Slámová tvrdí, že orgány v tělech Moniky a Klárky
Zdroj: Jakub Deml/ shorouknews.com

Jakmile se do případu Petra Kramného vložila advokátka Klára Long Slámová, začaly vyplývat na povrch nové skutečnosti. Prozradila, jak to bylo s orgány Moniky a Klárky.

Mělo se za to, že klíčové orgány Moniky a Klárky, ze kterých by lékaři mohli zjistit přesnou příčinu smrti, se do Češka s těly obou žen nedostaly.

117

Petr Kramný a jeho rodina

Zdroj: archiv

MONIKA KRAMNÁ

Hodnocení:

Soudní lékaři a vyšetřovatelé se tehdy rozčilovali, že to komplikuje jejich práci a šlo o fatální selhání egyptské strany. Do médií se dostaly informace, že těla byla při pitvě v Hurgadě zbavena vnitřních orgánů, které zůstaly v Egyptě. Pro zjištění příčiny smrti ale byly klíčové. Nyní se díky Slámové veřejnost dozvídá, že to bylo docela jinak. 

 

"V převezených tělech obou žen nechyběly žádné důležité orgány," sdělila TN.cz advokátka Klára Long Slámová po nahlédnutí do spisu. Již dříve uvedla, že proti obviněnému Kramnému je dostatek přímých i nepřímých důkazů.

 

 

Slámová zastupuje pozůstalé Moniky a Klárky a do případu se vrhla se svou pověstnou dravostí. "Je nutné si uvědomit, že zemřely násilnou cestou. Matka, mladá matka s dítětem a nelze prostě akceptovat ten způsob, který předvádí od počátku samotný obviněný," vyjádřila se nedávno o případu. Petr Kramný by podle ní neměl skončit bez trestu. Hrozí mu i doživotí. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

pet TN.cz