Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2012 07:28

DNEŠNÍ TISK: Česko porušilo právo na život, tvrdí Evropský soud

Česká republika podle Evropského soudu pochybila v případě smrti mladého Roma Vladmíra Pecha. Zemřel po pádu z okna policejní služebny.

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Novela zákona o reklamě, která právě míří do vlády, počítá s tím, že farmaceutické firmy budou muset hlásit Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv všechny své platby včetně jejich příjemců a úřad tyto informace zveřejní. V pátečním vydání o tom píší Hospodářské noviny (HN).

 

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Evropský soud pro lidská práva včera poprvé v historii rozhodl, že Česká republika porušila právo na život. Podle rozsudku policie řádně neprošetřila smrt mladého Roma Vladimíra Pecha, který před deseti lety zemřel po pádu z okna policejní služebny v Brně, píše páteční Mladá fronta Dnes.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Za korupci pravomocně odsouzená Anna Benešová, měla k rodině Václava Klause mnohem blíže, než se dosud tušilo. S jeho manželkou Lívií například oslavila rekonstrukci Metropolitní univerzity, informují páteční Lidové noviny (LN).

 

přehled tisku - právo
Rozvody jsou stále více finančně náročné, píše o tom deník Právo. Vyřízení rozvodu může trvat nejméně tři a půl měsíce. Jeho náklady však mohou vystoupat až do stovek tisíc.

tn.cz / mediafax / hru
Reklama