Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 1. 2012

DNEŠNÍ TISK: Karel Čáslavský bojuje v nemocnici o život

Ministr zdravotnictví Leoš Heger plánuje zrušení nemocničních oddělení, která málo operují. Herec Oldřich Kaiser bojuje s démonem alkoholu vtipem a cigárem.

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Mladá fronta Dnes píše o rušení oddělení v některých nemocnicích. Týká se to těch, které například dělají jen málo operací. Pacient tak pojede dál, ale dostane se do rukou zkušenějšímu týmu.

 

přehled tisku - Blesk
Videostop bez filmového znalce Karla Čáslavského by nebyl tím čím byl. Blesk nyní zjistil, že pětasedmdesátiletý duchovní otec této soutěže leží na ARO v motolské nemocnici a bojuje o život. Selhaly mu plíce.

 

přehled tisku - právo
Deník Právo se zajímalo o ministerskou kontrolu v pivovaru Budvar. Podnik se zřejmě připravuje na velký hospodářský audit.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
Podle Lidových novin plánují lékaři nové protestní akce. Většina nemocnic totiž doktorům nepřidá tolik peněz, kolik jim slíbil ministr zdravotnictví Leoš Heger.přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Šéf energetické jedničky ČEZ Daniel Beneš po více než roční přestávce znovu zasedl za jeden stůl s majitelem uhelné společnosti Czech Coal Pavlem Tykačem. Největší obchodní spor na české scéně spěje k rozuzlení, informují v úterním vydání Hospodářské noviny.

 

Logo: Aha!
Deník Aha! přináší obrazovou reportáž z protialkoholní léčby Oldřicha Kaisera. V protialkoholní léčebně v Červeném Dvoře se ze své závislosti dostává cigaretami a vtipkováním se spolupacienty.
 

tn.cz / Mediafax
Reklama