Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.6. 2008 06:53

Dnešní tisk: pivní policie a Dara Rolins s rodiči

Dara Rolins se usmířila s rodiči, důvodem byla prý její tříměsíční dcerka. Policisté rozdávali pivo.

Blesk - noviny


Dara Rolins je konečně po dlouhé době tahanic a výčitek s rodiči kamarádka. Důvodem sporů byl její přítel Matěj Homola. Rodinu usmířila malé dcerka Dary Laura. Více v dnešním Blesku.


přehled tisku -Lidové<br>noviny


Lidové noviny se pozastavují nad tím, jak je možné, že policie při poslední kontrolní akci nekontrolovala opilé řidiče, ale naopak střízlivým řidičům rozdávala nealkoholické pivo. Policejní manévry se změnily v klasickou reklamní akci.


přehled tisku - právo


Od příštího roku bude mít lékař daleko více možností odmítnout pacienta, který se neřídí jeho pokyny. Odmítnutí by ale samozřejmě nesmělo ohrozit pacientův život. Informuje o tom Mladá fronta Dnes.


Dnešní tisk


V Právu se dočtete, že se vám může cesta autem pěkně prodražit. Pokud totiž sebou nebudete vozit takzvanou zelenou kartu, kterou dostanete od pojišťovny, hrozí vám od 1. června pokuta až 40 tisíc korun.


přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny


Redaktoři Hospodářských novin píší, že se v českých supermarketech začínají zabydlovat nové druhy služeb. Není to ale ani butik, ani drogérie, ale ordinace praktických lékařů. Nakoupíte a můžete rovnou zajít na zdravotní prohlídku.

gib tn.cz