Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 4. 2011

Dnešní tisk: Sobotka připustil vládu za podpory komunistů!

Páteční noviny píší mimo jiné i o tom, že předseda ČSSD si dovede představit menšinovou vládu ČSSD za podpory KSČM.

přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka už ví, s kým by chtěl Česku vládnout. Pokud se opozici podaří svrhnout vládu a vyvolat předčasné volby, počítá takzvaný plán B se vznikem menšinového kabinetu socialistů s podporou KSČM, říká Sobotka v rozhovoru v pátečních Hospodářských novinách.
 
přehled tisku -Lidové<br>noviny
Říká se tomu úprava tachometru a v Česku se této činnosti věnují stovky podnikavců, kteří ubráním počtu najetých kilometrů vozidlo "omladí", na což doplatí oklamaný kupující. Zatímco v cizině za to hrozí vysoké pokuty i vězení, u nás je tento druh obživy beztrestný, informují páteční Lidové noviny. Změnit to chce ministerstvo dopravy, které v novém zákoně stanovilo přetáčení tachometru jako přestupek.
 
přehled tisku - právo
Nový ministr vnitra Jan Kubice musí hned po svém nástupu do čela rozsáhlého resortu řešit vážný problém. V rozpočtu vnitra na letošní rok totiž chybí zhruba 700 milionů, které ministerstvu za IT a komunikační služby fakturuje jemu podřízená Česká pošta, píše v pátečním vydání deník Právo.
 
přehled tisku - MladáFronta Dnes
Mladá fronta Dnes se zabývá rozhodnutím senátorů zrušit povinnou vakcinaci proti tuberkulóze. Podle ministerstva zdravotnictví příliš zatěžuje tělo malých dětí.
 

Reklama
TN.cz
Reklama