Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2008 06:19

Dnešní tisk: Verešová se líbala a podvodníci na internetu

Tisk dnes řeší školní úrazy i polibek modelky Verešové, který nepatřil jejímu manželovi.

přehled tisku -Lidové<br>noviny

Nikoliv pátek třináctého, ale úterý je černým dnem pro žáky a učietele. Právě druhý den v týdnu se podle školní inspekce nejčastěji přihodí žákům úrazy. Proč tomu tak je? Podle Lidových novin je hned několik hypotéz. Mimo jiné úterní tělocviky.


přehled tisku - MladáFronta Dnes

Čeká nás smršť právních změn. Odborníci dokončili nový návrh občanského zákoníku, který se dotkne téměř všech. Řeší se v něm například nájmy, dědictví, svatby nebo adopce. Návrh visí na webu ministerstva spravedlnosti, píše MF DNES. Vyjádřit se k němu může každý.


Blesk - noviny

Deník Blesk se věnuje zákulisí slovenské taneční soutěže. Modelka Andrea Verešová se při jejím natáčení líbala se svým tanečním partnerem Petrem Čadkem. Její manžel Daniel Volopich přitom seděl přímo v publiku.


přehled tisku -<br>Hospodářské Noviny

Chcete ušetřit koupí vozu v Německu? Pak pozor na internetové  podvodníky, varují dnešní Hospodářské noviny. Loni na ně doplatily desítky důvěřivých Čechů. Přišli o miliony. Přitom podvodů s vozy prodávaných přes internet stále přibývá.


přehled tisku - právo

Kauze Čunek se dnes věnuje deník Právo. Podle něj nejvyšší státní zástupitelství zasahovalo do práce ostravského policisty Milana Šošovičky, který byl původním vyšetřovatelem kauzy Čunek. O dva týdny později byl případ přeložen do Jihlavy.

hav tn.cz