Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 9. 2010

DNEŠNÍ TISK: Začíná sezona krádeží, tipy na trénování paměti

V sobotních novinách se mimo jiné dočtete, že po té letní začíná sezona krádeží. Najdete také užiteční tipy, jak pročvičovat paměť a jak se nejefektivněji učit.

přehled tisku - MladáFronta Dnes
Letní sezona končí, hlavní sezona krádeží v obchodech začíná. A obchodníci jsou stále zoufalejší, protože zloději se jim kvůli benevolentním zákonům smějí do očí. Informace přineslo sobotní vydání Mladé fronty DNES. Česko je země, kde se v porovnání s jinými státy Evropské unie rozkrade v obchodech nejvíce zboží. Vše nasvědčuje tomu, že letos padne nový rekord a z obchodů zmizí věci za více než devět miliard korun.

 

přehled tisku -Lidové<br>noviny
V době největších škrtů v historii policie se vynořil ze skříně nepříjemný kostlivec. Martinu Omelkovi, policistovi z Uherského Brodu, musela policie nedávno vyplatit jeden milion korun. Před třemi lety ho totiž jeho nadřízený nespravedlivě vyhodil. Píší o tom sobotní Lidové noviny. Vyhazov dostal Omelka v roce 2007. Tehdejší ředitel policie v Uherském Hradišti Evžen Toman tvrdil, že jeho podřízený manipuloval s výkazy služeb tak, aby měl na výplatní pásce co nejvíce peněz.

 

přehled tisku - právo
Vojenská spolupráce Česka s Británií je vynikající a obě země chtějí dál rozvíjet program modernizace vrtulníků ruské výroby v zemích NATO i přes úsporná opatření. Po jednání se svým britským kolegou Liamem Foxem to řekl ministr Alexandr Vondra, píše v sobotu Právo. „My bychom byli rádi, kdyby tato iniciativa nebyla obětována na oltář úsporám,“ dodal český ministr.

 

přehled tisku - Blesk
Chcete se rychle učit? Víkendová příloha deníku Blesk se věnuje tématu paměť. Můžete si ji otestovat na krátkých příkladech a list přináší také 20 tipů, jak paměť trénovat. Pokud jde o děti, nejlepší pro ně je, když se rodič učí s nimi. A naučit se cizí jazyk rozhodně není výsadou mladších, píše deník, který přináší i návod, jak na to.

tn.cz / Mediafax
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama