Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 12. 2014
galerie Dobře to dopadlo

DRAMATICKÁ ZÁCHRANA! Matka spláchla své dítě do záchodu

Záchrana dítěte spláchnutého do záchodu - 3
Zdroj: isifa.com

Děsivý příběh s dobrým koncem. Matka porodila kluka, jenže ihned jak přišel na svět, ho spláchla do záchodu! Naštěstí hošíka zachránili.

Byl na světě jen pár minut a už o život musel pořádně bojovat. Novorozeného kluka totiž matka spláchla do záchodu. Ta křičela silně, že ji slyšeli lidé a ti okamžitě zalarmovali záchranáře. Ty se ze všech sil snažili k ní dostat, museli dokonce opatrně rozřezat odpadové trubky.

 

19

GALERIE: Záchrana dítěte ze záchodu

Zdroj: isifa.com

Záchrana dítěte spláchnutého do záchodu - 5

Hodnocení:

 

Naštěstí se jim to povedlo včas. "Byl to opravdu zápas s časem, protože dítě mohlo spadnout do stoky nebo se přetočit a utopit se ve špinavé vodě," řekl šéf policie v Suide v provincii Šen-si ve střední Číně. "Museli jsme použít různé prostředky a pak ho vytáhnout," dodal.

 

Následně chlapce, který dostal jméno Xiaoxiao, odvezli do nemocnice, kde ho vykoupali a dali mu najíst. Jinak byl v pořádku a žádnou další péči nepotřeboval. Lékaři řekli, že je ve velmi dobrém stavu. "Nepamatuji si žádný případ, kdy dítě přežilo spláchnutí do záchodu," prozradil lékař Li Zhiping.

 

 

Xiaoxiao nyní našel náhradní rodinu mezi členy hasičského sboru, kteří se dobrovolně přihlásili, že o něj budou pečovat. Policisté zatím pátrají po matce, podle některých informací to nebylo poprvé, kdy se takto zbavila dítěte!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tady bydlí Lady Gaga: Podívejte se, kam chodí na záchod

Nejdivnější záchody světa: Kde si na tyhle fešáky můžete sednout?

TN.cz / hmr
Reklama