Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.6. 2014 16:02
to je šok

Elza B. o vztahu s Rychtářem: Líbali jsme se při pietě za Ivetu!

Elza ve vztahu s Josefem Rychtářem - komentáře - 7
Zdroj: Facebook / TN.cz

ROZHOVOR: Portál TN.cz získal rozsáhlý rozhovor s Elzou B., která je novou ženou v životě Josefa Rychtáře. Vnadná Blondýna uvedla, že se s Rychtářem líbala při pietě za Ivetu Bartošovou.

Elza B. popsala, jak vznikly fotky, na kterých je v těsném objetí s Josefem Rychtářem. Vnadná blondýna, která pochází z Havířova, přiznala, že Rychtáře sama vyhledala. Prý ji zajímalo hlavně to, jak se vdovec cítí a jak nese ztrátu milované osoby. Také mu chtěla podat pomocnou ruku, když Rychtáře mnozí obviňovali, že za smrt slavné zpěvačky může. 
 

"Pozval mě dovnitř a dali jsme si kafe," říká paní Elza s tím, že Rychtář je velice milý člověk.
 

Podruhé už mělo jejich setkání ostřejší charakter. Rychtář paní Elzu z nějakého záhadného důvodu pozval i na pietní rodinné setkání za Ivetu. 
 

Měla to být tichá a klidná vzpomínková akce. Mělo se rozjímat nad odchodem milované bytosti, tak jak by si to citlivá Ivetina duše jistě přála.
 

17

GALERIE: Líbačka v domě Ivety Bartošové

Zdroj: facebook.com

Líbačka v domě Ivety Bartošové

Hodnocení:


 

Josef Rychtář novinářům tvrdil, že půjde o čistě rodinné setkání. Nakonec se to ale zvrhlo. Svědčí o tom fotky, na kterých se společnost dobře baví, padají polibky a tu a tam je vidět i nějaké to pohlazení nastaveného kolínka... Nic, co by připomínalo smuteční pietu, ale spíše pořádně rozjetý mejdan.
 

Fanoušci odsuzují Rychtáře kvůli polibku s Elzou!
 

Paní Elza B. dnes přiznává, že právě na této akci se s Rychtářem poprvé líbala. Nepřijde jí to ale vůbec divné. Prý nedělala nic nemorálního. A zastává se i Rychtáře. Ani on se proti morálce prý nijak neprovinil.
 

Celý rozhovor s Elzou B. si poslechněte zde: 


 

V další části rozhovoru si paní Elza posteskla, že neměla tyto intimní fotky dávat na facebook. Že to křehké, co mezí ní a Pepou vznikalo, je ohroženo. Bojí se, že Rychtář se s ní už nebude chtít vidět, že jí nikdy neodpustí, že ukázala fotky, jak ve skutečnosti probíhala pieta za Ivetu. 
 

Vyjádření Josefa Rychtáře si poslechněte zde: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VŽENE VÁM SLZY DO OČÍ: Tragicky zesnulá Iveta Bartošová jako milující maminka

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.6. | 14:23 antidantes1
10
Flirtování a líbání s vdovcem na pietní akci za zemřelou manželkou není dle ...
27.6. | 23:46 Karmilka Nová
-1
Božíčku, tak do něj pořád nerejpejte. je to jen chlap a chce si taky užít!
28.6. | 14:16 Věra Colbecková
3
Náhlasit nevhodný komentář
Pan Rychtář se zachoval stejně jako kterýkoliv muž a paní Elza B. by se měla stydět za ten podraz, co na něj ušila. Je to jen další zlatokopka toužící po kapce slávy. Zajímalo by mě, co na to její manžel.
28.6. | 02:11 grugeo
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ten pán už tady po smrti Ivety nikoho nezajímá a já jen doufám, že si to Nova co nejdříve uvědomí a přestane ho už konečně zviditelňovat.
27.6. | 23:46 Karmilka Nová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Božíčku, tak do něj pořád nerejpejte. je to jen chlap a chce si taky užít!
27.6. | 20:02 lubos969
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chudáček ten který tomhle píše a ten co tohle čte je ješťe větší!!!! A táhňete s Bartosovou už laskavě do prdel.
27.6. | 19:59 haha33
3
Náhlasit nevhodný komentář
no nakonec je to dobrý nápad, když mě někdo načapá jak se líbám s cizím chlapem říct, že to byl pietní polibek za zamřelého a hned si nějakého vymyslím :-))))) tak vážení-žádné muckání, žádná nevěra- pietní akt !!!!!
27.6. | 19:58 Jiří Novotný
3
Náhlasit nevhodný komentář
Po dvou měsících se Pepa Rychtář oklepal. A to chtěl skákat do hrobu. Je to komediant.
27.6. | 16:56 Bohuslav Trávníček
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem přihlášen pod jiným jménem,to zveřejnění mého celého jména,za které se nestydím a za příspěvkem stojím je pomsta za to,že jsem vás nazval trapnými? To malé v je záměrné a podívám se na podmínky,za jakých jsem se přihlásil. Další příště.
27.6. | 16:47 Bohuslav Trávníček
3
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím dejte již s tou Bartošovou pokoj,je to všechno již nechutné. Někdy se dolo na TN CZ něco najít,ale vypadá to,že již budu automaticky zprávy mazat bez přečtení. Začínáte byt trapní!
27.6. | 16:41 antidantes1
6
Náhlasit nevhodný komentář
Po shlédnutí Rychtářova videa se musí každý rozplakat, jak je chudáček vláčen bulvárem za nevinné pohnutky a skutky. Opravdu se divím, že tento herec-amatér ještě nebyl angažován do nějakého televizního seriálu. A pokud dodrží svůj slib, že nebude nikoho přijímat, tak hlavně ať se distancuje od ...
27.6. | 15:42 tenistka 175 tenistka175
7
Náhlasit nevhodný komentář
Ten článek se jmenuje IVETA + ELZA v rukou šíleného ega....On je neuvěřitelnej , ale životu nebezpečnej komik . CO TO ARTUROVI PŘEDVÁDÍ V DOMĚ JEHO MAMINKY ?!