Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.6. 2014 16:02
to je šok

Elza B. o vztahu s Rychtářem: Líbali jsme se při pietě za Ivetu!

Elza ve vztahu s Josefem Rychtářem - komentáře - 7
Zdroj: Facebook / TN.cz

ROZHOVOR: Portál TN.cz získal rozsáhlý rozhovor s Elzou B., která je novou ženou v životě Josefa Rychtáře. Vnadná Blondýna uvedla, že se s Rychtářem líbala při pietě za Ivetu Bartošovou.

Elza B. popsala, jak vznikly fotky, na kterých je v těsném objetí s Josefem Rychtářem. Vnadná blondýna, která pochází z Havířova, přiznala, že Rychtáře sama vyhledala. Prý ji zajímalo hlavně to, jak se vdovec cítí a jak nese ztrátu milované osoby. Také mu chtěla podat pomocnou ruku, když Rychtáře mnozí obviňovali, že za smrt slavné zpěvačky může. 
 

"Pozval mě dovnitř a dali jsme si kafe," říká paní Elza s tím, že Rychtář je velice milý člověk.
 

Podruhé už mělo jejich setkání ostřejší charakter. Rychtář paní Elzu z nějakého záhadného důvodu pozval i na pietní rodinné setkání za Ivetu. 
 

Měla to být tichá a klidná vzpomínková akce. Mělo se rozjímat nad odchodem milované bytosti, tak jak by si to citlivá Ivetina duše jistě přála.
 

17

GALERIE: Líbačka v domě Ivety Bartošové

Zdroj: facebook.com

Líbačka v domě Ivety Bartošové

Hodnocení:


 

Josef Rychtář novinářům tvrdil, že půjde o čistě rodinné setkání. Nakonec se to ale zvrhlo. Svědčí o tom fotky, na kterých se společnost dobře baví, padají polibky a tu a tam je vidět i nějaké to pohlazení nastaveného kolínka... Nic, co by připomínalo smuteční pietu, ale spíše pořádně rozjetý mejdan.
 

Fanoušci odsuzují Rychtáře kvůli polibku s Elzou!
 

Paní Elza B. dnes přiznává, že právě na této akci se s Rychtářem poprvé líbala. Nepřijde jí to ale vůbec divné. Prý nedělala nic nemorálního. A zastává se i Rychtáře. Ani on se proti morálce prý nijak neprovinil.
 

Celý rozhovor s Elzou B. si poslechněte zde: 


 

V další části rozhovoru si paní Elza posteskla, že neměla tyto intimní fotky dávat na facebook. Že to křehké, co mezí ní a Pepou vznikalo, je ohroženo. Bojí se, že Rychtář se s ní už nebude chtít vidět, že jí nikdy neodpustí, že ukázala fotky, jak ve skutečnosti probíhala pieta za Ivetu. 
 

Vyjádření Josefa Rychtáře si poslechněte zde: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VŽENE VÁM SLZY DO OČÍ: Tragicky zesnulá Iveta Bartošová jako milující maminka

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

sta TN.cz