Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.6. 2014 21:04
rozhovor přišla o dceru

ZPOVĚĎ: V životě jim neodpustím, říká matka otrávené Lucie

Zdroj: TV Nova

Obrovský smutek zažívá rodina otrávené těhotné Lucie z Orlové. Těhotná žena zemřela po otravě, když jí místo glukózy podali smrtící koktejl. Její maminka teď promluvila.

"Jedno je jisté. Odškodné budeme chtít strašně velké, protože moje dcera byla těhotná, přišla o holčičku. Má syna a dobrého manžela, kteří zůstali a těšili se, že půjde do první třídy. Chudák, kvůli jedné nedbalosti se musely dva životy ztratit," nechala se slyšet maminka otrávené Lucie.

 

CELÝ ROZHOVOR S MATKOU OTRÁVENÉ LENKY NAJDETE POD TITULKEM ČLÁNU.

 

Sama ještě nemá mnoho informací, o tom, co se vlastně s její dcerou stalo. "Nikdo nic ještě nevíme, nemáme ještě ani dceru zpátky. Do té doby nemůžeme pokračovat v ničem. Víme, že dali něco úplně jiného, než měli. A prý tam byla ještě jedna mladší, ale jí prý zachránili," svěřila se maminka otrávené Lucie.

 

 

"Ona říkala tři dny před tím, že jde. To všichni podstupují, když je v šestém měsíci, jestli to dítě bude mít cukrovku, nebo tak něco. Mám starší dceru, která to měla taky teď, ta bude rodit za měsíc. Nechceme nikoho pouštět, aby nebyla ve stresu. Všechno bylo v pohodě, ona šla na preventivní normální prohlídku, kde to vypije a pak za dvě hodiny se zjišťuje, jestli něco je, nebo není," popsala matka otrávené, jak by mělo vyšetření běžně probíhat.

 

Promluvila i o tom, jak se o tragické události dozvěděli. "První přijeli sem, manžel byl doma, já jsem byla v práci. Nechtěli mu vůbec nic říct, až potom mu řekli, že je tedy v ohrožení života, takže oni to museli vědět. Zatím vám nemůžu nic říct, já jsem dneska musela vyhledat lékaře kvůli sobě. Jsem na tom teď zdravotně špatně, nemůžu vám vůbec nic říct, nezlobte se," zalkylala se viditelně otřesená matka.

 

 

A prozradila, i to, co by přála, těm, jejichž nedbalost, stále její dceru život. "Věřím, že musí být nějaká spravedlnost. Ti, co to dokázali, tak jim v životě neodpustím. Měla jsem ochotu se jim jít podívat do tváře, ale zatím nemám zájem," uzavřela svou výpověď.

hru s přispěním Tomáše Indreie TN.cz