Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.3. 2013 06:48
Čeká na soud

EXKLUZIVNĚ: Karel Voříšek definitivně opouští TV Nova. Co na to řekla Markéta Fialová?

Karel Voříšek - 19
Zdroj: Mediafax
Karel Voříšek dnes ukončil své angažmá na TV Nova. Markéta Fialová bude dále moderovat sama.

Televize Nova a Karel Voříšek se k dnešnímu dni dohodli na ukončení spolupráce. Obě strany se tak rozhodly po vzájemné dohodě v souladu s pracovně právními předpisy. A to s ohledem na časovou náročnost kroků spojených s žalobou, kterou Karel Voříšek podal, aby se bránil nepravdivým tvrzením o jeho osobě.

TV Nova v listopadu 2012 požádala Karla Voříška, aby učinil kroky k očištění svého jména, které se objevilo ve svazcích STB. V návaznosti na to Karel Voříšek podal žalobu na ochranu osobnosti.

 

119

GALERIE: Karel Voříšek

Zdroj: Mediafax

Karel Voříšek - 14

Hodnocení:

 

 

Lze očekávat, že proces projednání žaloby, včetně případných dalších kroků na ochranu dobrého jména, bude časově náročný, a proto se obě strany rozhodly vzájemně se neblokovat a ukončit spolupráci.

 "Televize Nova děkuje Karlu Voříškovi za práci, kterou pro ni během čtrnácti let vykonal, a přeje mu hodně sil do dalších pracovních výzev a projektů, kterým se hodlá věnovat," uvedla v prohlášení TV Nova.

 

 

Voříšek, jedna z tváří televize Nova a několikanásobný výherce ankety o nejoblíbenější tvář obrazovky TýTý, moderoval Televizní noviny od roku 1999. Jeho spolumoderátorkou byla nejprve Nicol Lenertová, pak Jana Adámková a až do loňska Markéta Fialová.

 

 

"Jsem ráda, že se situace kolem Karla Voříška vyřešila. Děkuju mu za všechny ty roky, které jsme spolu strávili na televizní obrazovce. Sama se teď soustředím na budoucnost a na projekty, které mne na Nově čekají," podotkla moderátorka Markéta Fialová, která od prosince uvádí Televizní noviny v pátek a v sobotu sama.

 

Televizní noviny - Fialová, Voříšek
markéta Fialová a Karel Voříšek, moderátoři TV Nova. Tento obrázek už je minulostí. Karel Voříšek se dohodl na ukončení spolupráce s TV Nova.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Markéta Fialová sama ve zprávách: Říkala jsem si: Nepanikař! ROZHOVOR

TN.cz