Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 20. 11. 2013
Hrajte o ceny

FOTOSOUTĚŽ: Vložte fotku dopisu Ježíškovi a vyhrajte!

Nemůžete se dočkat Mikuláše a Vánoc? Obdarujte se prvním dárkem už dnes! Na facebooku TN.cz běží velká fotosoutěž o zajímavé ceny.

Pro účast v soutěži stačí, když kliknete ZDE. Dostanete se do aplikace, do které můžete vložit fotografii. Vložte fotku dopisu, který letos posíláte Ježíškovi a vyhrajte balíček sladkostí a suvenýrů ze seriálů TV Nova!

 

Soutěž běží až do 27. listopadu a vyhrají autoři prvních pěti fotografií, které získají nejvíce hodnocení "To se mi líbí" (palec nahoru).


Kromě suvenýrů ze seriálů TV Nova výherci obdrží i speciální dárkové balíčky. Uvnitř vánočního balení se ukrývá multipack oblíbených duhových bonbónů Skittles, takže radost bude mnohonásobná!

 

Mikuláš, čert i anděl si balíčky rozdělili a každý z nich ukryl do dárkového balení svou oblíbenou příchuť: Fruits (kombinace pěti šťavnatých příchutí), Wild Berry (variace lesních plodů) nebo Crazy Sours (extra kyselé bonbóny s příchutí). Navíc na vás čeká spousta dalších dobrot od Snickers a Orbit a speciální Skittles dárek!

 

TN.cz
Reklama