Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2011 20:27

HNUS! Na smrti Havla parazitovala zdravotní pojišťovna

Po Václavu Havlovi ne všichni jen truchlí. Na jeho jméno se snažila nové klienty nalákat zdravotní pojišťovna, u které byl pojištěn. Mladí komunisté se z jeho smrti dokonce radují.

Na webových stránkách vojenské zdravotní pojišťovny viselo oznámení o smrti prezidenta Václava Havla. Na tom by nebylo nic špatného, ale pojišťovna se zároveň chlubila, že prezident byl jejich klient.
 

"To je naprostá neúcta. Co si tím chtějí dokázat? Chtějí přilákat nové klienty na to, že jim zemřel jeden z pojištěnců? A budou se tím chlubit pokaždé, když jim zemře jakýkoli klient? Měli by to okamžitě sundat,“ říká rozčíleně jeden z našich čtenářů.

 

"Je to nevkusné. Jestli nějaká firma své jméno spojuje se jménem někoho, kdo zemřel, tak je to nechutné," řekl webu tn.cz marketingový odborník Daniel Köppl.

 

Tiskové mluvčí pojišťovny Stanislavě Jelenové na tom nepřipadá nic divného. "My jsme tak chtěli vzdát hold prezidentovi Havlovi, kterého si nesmírně vážíme. Vůbec nám to nepřišlo jako nevhodné," řekla webu tn.cz Jelenová. "Vůbec nám to nepřišlo nemorální," dodala ještě.

 

Po čase si zřejmě manažeři uvědomili, že to přehnali a nevhodný obrázek stáhli.

 

 

To mladí komunisté "přestřelili" ještě více. Na svém webu smrt bývalého prezidenta Václava Havla doslova oslavují. "Zemřel Václav Havel, sluha USA, NATO, sudetských Němců a Izraele. Zemřel největší zrádce českého lidu!," visí na stránkách mladých komsomolců.

 

 

Václav Havel zemřel v neděli 18. prosince 2011 ve věku 75 let na milovaném Hrádečku.


PSALI JSME:

Kdo byl Václav Havel? Spisovatel, dramatik, prezident

tn.cz / muf
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme