Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2014 08:35
NOVÁ FAKTA

Hotelový travič! Egypťani zadrželi člověka, který MANIPULOVAL S JEDY, uvedla advokátka

Zdroj: TN.cz

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Egyptská strana zadržela člověka, který je podezřelý, že v hotelu v Hurghádě manipuloval s jedy, když Monika a Klárka Kramných zemřely. Alespoň to tvrdí Kramného advokátka Jana Rejžková.

Se šokující informací přišla Kramného advokátka Jana Rejžková v rozhovoru pro portál TN.cz.


Podle ní tyto nové informace zásadně nabourávají verzi českých kriminalistů, že Petr Kramný manželku s dcerou zprovodil ze světa elektrickým proudem.


Podle ní totiž egyptští lékaři, kteří prováděli pitvu, nenašli na tělech mrtvých žen žádné stopy elektrického proudu. Zasaženy prý nebyly ani vnitřní orgány.


Rejžková rovněž tvrdí, že pitevní protokol z Egypta dorazil jako diplomatická zásilka a dokument překládal soudní znalec z oboru arabštiny, takže by měl být překlad bezchybný.
 


 

Kramného advokátka tvrdí, že Klárka a Monika zemřely na dehydrataci, tedy buď žízní nebo masivním odvodněním těla, které může způsobit například dlouhotrvající průjem. Podle Rejžkové je ve hře i varianta, že jim byl podán silný jed, došlo k odvodnění a pak k úmrtí. A jed se v těle během krátké chvíle změnil na látku, kterou pak už patologové při pitvě odhalit nedokázali. 


15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky - 4

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

6 věcí, které máte doma a které zabíjí: Voda, mrkev, nebo zubní pasta!

Video: Jak to vypadá, když s vámi jede v taxíku obrovský had

sta TN.cz