Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2014 15:23
ženy v nemocnici!

Hrůza v pražském metru: Splašené eskalátory zranily cestující!

Porucha eskalátorů v metru na Můstku - 2
Zdroj: TN.cz

Zřejmě kvůli technické závadě dnes vypověděly svoji službu eskalátory ve stanici metra Můstek. Tři ženy zavalili ostatní lidé.

Podle prvních informací došlo na výstupu ve směru Jungmannovo náměstí k výkyvům rychlosti eskalátorů. Tři ženy byly dnes po poledni zraněny ve stanici pražského metra Můstek.

 

Schody se ze zatím neznámých příčin nejdříve prudce zastavily a poté rozjely opačným směrem. Tři ženy přitom zavalili nad nimi stojící lidé. Zdravotní stav zraněných není vážný, sdělili mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová a mluvčí dopravního podniku Jiří Štábl.

 

15

GALERIE: Porucha eskalátorů v metru na Můstku

Zdroj: TN.cz

Porucha eskalátorů v metru na Můstku - 1

Hodnocení:

 

"Jednalo se o technickou závadu na eskalátorech. Příčinu závady v tuto chvíli neznám," uvedl mluvčí Dopravního podniku Jiří Štábl. "Ano, zranění by měli být tři," potvrdil redaktorům TN.cz Štábl.

 

Podle Ernestové ženy utrpěly zhmožděniny různých částí těla, zejména však hrudníku a končetin. Po ošetření záchrannou službou byly všechny tři převezeny do nemocnic, doplnila mluvčí záchranky.

 

Událost se stala na eskalátorech vedoucích na Jungmannovo náměstí. Vstup i výstup z metra byl v tomto místě uzavřen, řekl Šábl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Praze řádil úchyl: Olizoval ženám stehna na eskalátorech

Video: Cyklista jel střemhlav po pražských eskalátorech!

hel tn.cz / ČTK
Reklama