Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.2. 2014 07:21
Smrt češek v egyptě

Jak dopadl Kramný na detektoru lži? Známe výsledky!

Kramný, detektor lži
Zdroj: Archiv Petra Kramného/ Wikipedia.org

Hned po smrti manželky Moniky a dcerky Klárky Petr Kramný prohlašoval, že bude spolupracovat s policií. Dokonce je prý ochotný absolvovat výslech na detektoru lži. Tento test absolvoval v polovině ledna. Televize Nova získala výsledky, jak Kramný uspěl.

Petr Kramný, který je ve vazbě a je obviněn z vraždy své manželky Moniky a dcery Klárky v egyptské Hurghadě, absolvoval v polovině ledna test na detektoru lži. A jaký je výsledek? Policie ho pečlivě střeží, ale možná i díky němu skončil Kramný ve vazbě.
 

Televize Nova zjistila od několika na sobě nezávislých zdrojů, které si přály zůstat v anonymitě, že Kramný na detektoru lži příliš neuspěl. Dá se říci, že zásadně vyhořel. Více než 60 procent z testu totiž vyšlo v jeho neprospěch!
 


Vyšetřování záhadné smrti se rozjelo na plné obrátky. Policisté po zatčení Kramného se sice snaží vše utajit, nicméně podle našich informací vyšetřovatelé kontaktují všechny, kdo s ní byli v kontaktu. Jde například o jeho bývalé spolupracovníky z nošovické továrny Hyundai.
 

Šéf moravskoslezské policie Tomáš Kužel minulý týden prozradil, že vyšetřovatelé nashromáždili přesvědčivé důkazy, které svědčí o Kramného vině. Všechny prý získali a nebo pocházejí z České republiky. Co o důkazech říká Kramného právník, si přečtěte ZDE.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o vazbě Petra Kramného:
 


 

Kramný je obivněn z dvojnásobné vraždy - podle důkazů, které získala policie v egyptské Hurghadě v létě, zavraždil svou manželku Moniku a dceru Klárku. Minulý týden ho policisté zadrželi a soud ho následně poslal do vazby. V případě odsouzení mu hrozí až výjimečný trest.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Děsivé VIDEO: Američan schválně najel do lidí na slavné pláži! Zabil ženu na líbánkách

Vrah spisovatelky Monyové má smůlu: Soud odmítl jeho stížnosti a on zůstává ve vězení

s přispěním Martina Kočárka tn.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.2. | 07:58 ludek patera
13
No budou mít ještě hodně práce, aby případ pokročil k soudu. Teď se teprve vlak ...
25.2. | 09:25 pted
-13
a nastupuje nase kriminalni ustredna ... to zase bude v aleji nablito kdyz tu ...
9.1. | 06:09 Ladislav Galgonek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jak je vůbec možné soudit Petra Kramného v české republice za (údajný) zločin spáchaný v Egyptě. Celý proces je nesmysl. Buď ho měli soudit v Egyptě anebo vůbec. ( viz. podobný případ: Američan za 4 násobnou vraždu spáchánou v Brně je souzen našimi soudy. Ne americkými! Měli by ho ihned pustit!
7.8. | 10:35 ppadys
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hezký den,válečku.
22.7. | 20:35 Jan Schneider
0
Náhlasit nevhodný komentář
pane marian waleczek - Jasně... obě děvčata sa sama odkrágrovala... a odjela kvůli tomu do Egypta... aby se to mohlo svézt na manžela... a co zkusit tu o Karkulce....
5.3. | 19:19 marian waleczek
9
Náhlasit nevhodný komentář
Nejsem moc na tyhle diskuze ale jak to tady ctu,tak mi to hlava nebere,je to tady sam soudce,sam kat,sam obhajce,vsichni chytri jak radia.......Nikdo nevi jestli to udelal nebo ne,to vi jen on,vsude pisou jak to vse promyslel a neplanoval,pokud to tak je,tak nevim jestli by ryskoval vraždu v zemi ...
25.2. | 22:07 phadka2013
-4
Náhlasit nevhodný komentář
supíci jsou už i zde, utíkejte, než vás doklovou...jiný názor, než jejich, se tu neuznává!!!
25.2. | 22:04 bobule6
3
Náhlasit nevhodný komentář
kdo viděl toho pisálka ,,Tomáš Kolský" musí mu to být jasné jakou protislužbu očekává od PK.
25.2. | 21:53 mariemv
2
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně dobrá zpráva :-D Je tady nadčlověk - autor článku v Respektu. Ten totiž má jasno. PK je nevinný, co víc je obětí!!! No to je fakt věc. Asi takový blábol, jako když PK rozdával své rozhovory novinářům. Ať se jdou všichni odborníci i s celým týmem vyšetřovatelů zahrabat před autorem článku v ...
25.2. | 21:19 phadka2013
-6
Náhlasit nevhodný komentář
jusa 21:06- ty jsi tak zaslepená "vinou" PK, ty nepřipustíš byť sebemenší možnost, že to být nemusel. Ty mu nedáš ani pidi midi šanci. Máš jen tu svou pravdu...ty jsi PK úplně posedlá!
25.2. | 21:06 Jana Zdamlová
5
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím,že boss dal příkaz ochrance s černýma deštníkama.Je obdivuhodné jaké máte všelijaké teorie,aby jste udělali viníky z jiných,jenom aby to nebyl Kramný.Obhajujte si ho jak chcete,obviňujte koho chcete.Pravda je a ta a zůstane,že Kramný je obviněn,že vyvraždil svou rodinu a je ve vazbě.Podal ...
25.2. | 21:04 Jiří Hein
6
Náhlasit nevhodný komentář
vilon1 25.2.2014 20:26 = Tento příspěvek svědčí, kam člověk může zajít. Svádět vinu na druhého aby to neohrozilo vlastní rodinu.