Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.2. 2009 08:03

JARO NA NOVĚ: bude další Comeback, Výměna manželek, filmy... UKÁZKY

Zdroj: TV Nova

Na TV Nova nebude na jaře nouze o dobré české filmy a oblíbené seriály. Diváky čeká i spousta novinek.

Osudy hrdinů oblíbených televizních seriálů na obrazovce pokračují i na jaře. Nebudou chybět nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice nebo mimořádně úspěšného nováckého sitcomu Comeback.


Na novinky se můžete zeptat i generálního ředitele TV NOVA Petra Dvořáka. Na otázky bude odpovídat od 20 hodin.


Podívejte se na malou ochutnávku nových dílů Ordinace v růžové zahradě 2Další díly výměny manželek


Diváci se mohou těšit na čtvrtou řadu Výměny manželek s unikátní zahraniční výměnou do Paraguaye a ŘeckaFilmové jaro na Nově


Jaro na Nově bude také ve znamení českých filmů. Na obrazovce se objeví nejprodávanější film na DVD a doposud nejvýdělečnější film české kinematografie Vratné láhve. Hořká komedie rodinného tandemu Zdeňka a Jana Svěrákových získala spoustu ocenění.


Na diváky čeká i úspěšná černá komedie Medvídek z dílny tvůrců Hřebejk - Jarchovský - Trojan. Ve skutečném příběhu o trojici kamarádů a jejich partnerkách jsou k vidění herecké hvězdy jako Jiří Macháček, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová nebo Ivan Trojan.


Příběhy ze života


Televize Nova nabídne jako novinku dvanáctidílný cyklus příběhů ze života Druhá šance. Seriál nahlíží do života obyčejných lidí, s nimiž osud naložil leckdy velmi tvrdě.


Každý díl je věnován příběhu jediného člověka, který se dostal až na úplné dno. Diváci se dozví, které okolnosti obrátily jeho život naruby, srazily ho na kolena a postupně budou sledovat jeho cestu vzhůru.

Televize postupně pomáhá řešit aktuální problémy aktérů jednotlivých dílů a plní jejich přání a sny. Pomáhají těm, o nichž si myslí, že by jim mohli pomoci najít cestu k lepšímu životu. Kamera hrdiny opouští v okamžiku, kdy už to vypadá, že se opravdu vše obrací k lepšímu.


Soutěže a ankety na Nově


Už 8.února 2009 proběhne slavnostní galavečer předávání prestižních cen ankety ANNO o nejoblíbenější tváře, pořady a filmy TV Nova za rok 2008. Přímý přenos od 20:00 hodin bude moderovat Leoš Mareš.


Televize Nova bude 18. dubna 2009 od 20:00 vysílat přímý přenos vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější osobnosti a pořady známé z televizních obrazovek Týtý 2008. Slavnostní večer proběhne v pražském  Hudebním divadle Karlín.


Na konci února Nova nabídne přímý přenos finále soutěže Miss České republiky 2009. Role moderátorů se zhostili Saša a Václav Rašilovovi. O vítězkách bude v porotě rozhodovat Blanka Matragi, Michaela Maláčová nebo Milan Šteindler.


Na jaře Nova nabídne několik televizních adaptací divadelních představení


Natěrač. Příběh natěrače Waltera, který je souhrou pikantních okolností nucen sehrát roli manžela své klientky, za což je také náležitě odměněn. V hlavních rolích bude k vidění Jan Budař, Marta Issová a Jitka Čvančarová.


Bez předsudků. Příběh režiséra Zdeňka Trošky se odehrává v motelu, kde mají jen jediný volný pokoj. V něm musí neplánovaně přespat šéf se sekretářkou. Oba jsou dlouholetí přátelé, každý má doma svého partnera. Během noční konverzace dojde na vše, na co se ženy ostýchají ptát mužů a muži žen.

tn.cz/ktp