Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.1. 2015 21:26
prověrka, dům a svatba

Kancléř Mynář se bude ženit! Bere si moderátorku Noskovou

Zdroj: TV Nova

Kancléř Mynář plní sice média především svou podivně lacinou koupí pražské vily, ale v jeho životě se schyluje k další velké události. Bude se ženit - se svou těhotnou přítelkyní Alexandrou Noskovou.

Podle informací televize Nova si Vratislav Mynář, hradní kancléř, za necelé dva měsíce vezme za manželku televizní moderátorku, která je těhotná. Jednatřicetiletá Alexandra a o šestnáct let starší Mynář...

 

Někdo by řekl vypočítavost, jiný by lásku podle věku nesoudil. Kdo má ale jasno, je kartářka. "Tento vztah má naprostou pohodu a klid. V tomto vztahu se může pan Mynář jenom a jenom radovat. Dokonce bych tam viděla ne jedno miminko, ale miminka dvě," prohlásila nad kartami kartářka Jana Skálová.

 

 

Vratislav Mynář byl se svou snoubenkou spatřen minulý týden před Chrámem sv.Víta. Mohlo by se tedy zdát, že obřad proběhne právě tam. To je ale omyl. Podle informací TV Nova se svatebčané sejdou na Moravě v Osvětimanech. Právě tam Mynář působí téměř deset let ve funkci zastupitele.

 

A datum svatby? Zdroj z jejich okolí mluví jasně. Velký den si zřejmě užijí 28. února. "Vybral si velmi dobré datum svatby. 28.2.2015 - je to jedenáctka. Je to den citlivý, je to den, kdy mu bude velmi dobře a kdy se bude radovat," řekla kartářka Skálová.

 

Na přípravy už moc času nezbývá. Víme ale, co snoubenci nepodcenili. Z pražského Hradu by měl údajně dorazit i prezident Miloš Zeman a ujmout se tak role svědka. Zdá se tedy, že nejen slavnostní tabule by mohla být podobná té prezidentské, ale že ji prezident Zeman i sám ochutná.

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.1. | 21:54 wewed
21
No to je videt na prvni pohled,ze se berou z lasky....ona z lasky k penezum a ...
6.1. | 20:01 reypal
-4
Chudák Nosková.To bude svadba.
7.1. | 11:38 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
7.1. | 09:19 satanastatanas, podstatné je to, že jsi mi u prdele především ty. Tak tam laskavě zůstaň a nevrť se. Dál nepůjdeš. Na nic jsem se tě netázal, tak neotravuj.
7.1. | 10:36 lup3
1
Náhlasit nevhodný komentář
Celý ty sociální dávky by se měli předělat. V Německu je po desetiletí jiný lepší systém. umožňuje místo předání peněz uhradit bydlení a náklady na energie. Vůbec se jim tyto peníze nedostanou do ruky. A vyplácí to město a to rozhoduje kterému pronajimateli a kolik vyplatí. A taky si tam chodí na ...
7.1. | 10:27 lup3
1
Náhlasit nevhodný komentář
Zacotomame. Mě zase pobavila ta osoba, asi taky jedna z jejich vrhu, když ještě na otevřenou diskusi napsala, že jsme závistiví a že si to taky máme zařídit, aby jsme brali bezpracně. Tak jsem uvažoval kdo by nás živil? Asi EU, nebo by sem posílali cigorky část podpory z Kanady a Anglie?
7.1. | 09:19 satanastatanas
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ty hnupe , co je tobe u prd.dele je doufam nejen Mynarovi uprdele..Podstatne je ze Mynarovi -a nejen jemu-jsi u prd.dele ty..Trebaze nevis -zacotomas!
7.1. | 05:20 Ukradeny Trotl
3
Náhlasit nevhodný komentář
Ano 28. února je hezký den a věřím, že mu budu velmi, velmi dobře: http://goo.gl/CDEHll V base. :D A pokud tento národ nebude hloupý tak mu tam můžeme přibalit i jeho drahou milovanou ženušku. Ale mám takový divný pocit, že už se k němu asi moc hlásit nebude. Ale kdoví, Láska přece hory přenáší ne? ...
7.1. | 00:20 zacotomame
6
Náhlasit nevhodný komentář
lupe3, když jsi zmínil cikány. "Luxusní" kousek se opět povedl tn.cz. Vydají reportáž s otázkou položenou čtenářům v nadpisu, ale jaksi zapomněli dát prostor na odpovědi. Tak já teda myslím, že paní opravdu udělala chybu a bude asi nést následky, ale na druhou stranu ušetřila spoustu ...
6.1. | 23:41 zacotomame
10
Náhlasit nevhodný komentář
Kartářka to trefila. Je mi u prdele koho si Mynář bere, jestli bude spokojený a jestli má s těhotenstvím své snoubenky společného něco víc, než že o něm pravděpodobně ví. Je mi u prdele, že tento pár by mohl obsadit hlavní role v klasice kráska a zvíře. Co mi však u prdele zdaleka není je fakt, že ...
6.1. | 23:34 lup3
15
Náhlasit nevhodný komentář
Mynář je neskutečně hloupej. Kdyby nebyl, tak by si za ženu vzal cigánku. Diskuse o něm by byly tabu. I kdyby ukradl Hradčany, tak by si nikdo nedovolil na něj ukázat prstem. Diskriminace, lidský práva, ombudsman, Štrasburg. Zaklínadlo jak sviňa. Ani tu prověrku už by po něm nikdo nechtěl. Dostal ...
6.1. | 23:05 mimozemstan1
0
Náhlasit nevhodný komentář
Brazilska zadkova miss prisla o prdel. Hnijou ji kvuli prdeli nohy!! xDDD tvl ja mam z vas dost, bezte nekam chcipnout fakt ,-)
6.1. | 21:54 wewed
21
Náhlasit nevhodný komentář
No to je videt na prvni pohled,ze se berou z lasky....ona z lasky k penezum a on z lasky k sobe ha ha zlatokopka a podvodnik..