Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.8. 2013 19:03
KDE JE PRAVDA?

KAUZA BARTOŠOVÁ: Macura chtěl vrátit Ivetě věci z výletu, ale dostal nakládačku. Od koho?

Bartošová, Macura, Rychtář
Zdroj: Facebook/isifa.com

Kauza kolem Ivety Džambulky Bartošové nabírá opět na obrátkách. Zdeněk Macura ji dnes přijel do Uhříněvsi vrátit její osobní věci, které měl od pobytu v Itálii. Místo přijetí a vrácení věcí ale dostal od svého soka Josefa Rychtáře pěknou nakládačku.

Zdeňka Macuru podle jeho vyjádření vyzvala policie, aby vrátil Ivetě Bartošové její osobní věci, které měl od společného pobytu v Itálii. Macura chtěl policii vyhovět a přijel do Uhříněvsi ke zpěvaččině vile, aby zmíněné věci opravdu vrátil. "Nejdřív vše probíhalo v pohodě, bylo nám řečeno jistým člověkem, co tam asi taky bydlí (Rychtář tam zrovna nebyl), že Iveta se připraví a vyjde ven. Řekl jsem si, že je to fajn, předám ji věci a půjdu," popsal Macura na svém facebookovém profilu pokus o předání.

 

Jenže všechno, jak tomu v této kauze často bývá, se naprosto zvrtlo. Zdeněk Macura následné události opět popsal na svém profilu na sociální síti. "Jenže za pár minut dorazil Rychtář, začal mě slovně napadat a taky mě před kamerami televize Barrandov napadl fyzicky, dal mi několik ran, na krku mám dvě modřiny. A tak mi bylo znemožněno, abych udělal, o co mě policie požádala. Místo toho, abych mohl normálně předat věci, tak jsem byl zase napaden," svěřuje se Macura.

 

 

Sám má jasno, proč k tomu napadení ze strany Josefa Rychtáře došlo. "Pro mě tato situace znamená, že Iveta je nadále obětí domácího násilí, že se toto násilí nejspíš stupňuje a celá ta situace je jistým vzkazem, že volá tak ostatní o pomoc, aby ji pomohli dostat se od dotyčného agresora," uzavírá Macura.

 

 

Asi nikoho nepřekvapí, že druhý aktér incidentu - Josef Rychtář - viděl celou věc úplně jinak. „Macura obtěžoval Ivetu, údajně kvůli jejím věcem, které měl předat policii. Iveta nebyla doma sama, a tak na něj zavolali policii,“ řekl Blesk.cz Rychtář. Další podrobnosti z nevydařeného předání čtěte zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dáte si rádi skleničku? Spočítejte si, kolik je pro vás bezpečné množství

Nejen u Rychtáře lítají facky vzduchem. Podívejte se, kde jinde v Česku vládne zákon džungle

tn.cz / hru
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?