Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2014 09:49
kauza egypt

Smrt Klárky Kramné nebyla náhoda, byla to PLÁNOVANÁ VRAŽDA, říká Klára Long Slámová

Klára Kramná
Zdroj: TN.cz

Advokátka Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu Moniky Kramné, se vyjádřila k emotivnímu rozhovoru, který portálu TN.cz poskytla matka Petra Kramného. Ta v rozhovoru uvedla, že se nebaví se svou dcerou Lenkou. Sestra Petra Kramného totiž nevěří, že její bratr je bez viny.

Klára Long Slámová si uvědomuje, že každá matka miluje své dítě a nechce si mnohdy přiznat, že by se mohlo dopustit zlého jednání. Long Slámové, která momentálně zastupuje rodinu zavražděné Moniky, ale vadí, jakou formou matka Petra Kramného vystupuje.
 

"Z lidského hlediska je sice pochopitelné, že matka chrání svého syna, avšak nelze přijmout obranu, prostřednictvím které dochází k očerňování osob nepodporujících jejího syna," říká Long Slámová a dodává, že není akceptovatelné, aby byly očerňovány osoby, které se nemohou bránit, neboť jsou po smrti.
 


 

"Je třeba si uvědomit, že Petr Kramný byl obviněn z dvojnásobné vraždy, tedy úmyslného usmrcení své manželky a vlastního dítěte. Vraždy, která měla být dle dosud shromážděných důkazů spáchána po předchozím uvážení a detailní přípravě. Tím způsobem, že obě poškozené měl vystavit smrtelným účinkům elektrického proudu, a to úmyslným jednáním ve vztahu k oběma poškozeným. Smrt malé Klárky tedy dle důkazů ve spisu nenastala tzv. náhodou. Za této situace jsou jakékoliv útoky na poškozené a další osoby nejen nepřijatelné, ale i nevhodné pro stranu samotného obviněného, neboť by mohly vyvolat i ten dojem, že jsou činěny s jeho vědomím a souhlasem," uvedla pro TN.cz Long Slámová.
 


 

Z toho, jak Long Slámová cituje spis, tak vyplývají dvě zásadní skutečnosti - jednalo se o plánovaný čin a do tohoto plánu byla zahrnuta od počátku i malá Klárka. Že by Klárka Kramná zemřela náhodou, spis podle Long Slámové vylučuje.
 

Klára Long Slámová dále doporučila matce Petra Kramného, aby se přestala vyjadřovat do médií. Svým emotivním jednáním prý ubližuje nejen rodině Moniky Kramné a své dceři Lence, ale v podstatě také její jednání škodí i samotnému Kramnému.     
 

Co tedy víme z vyšetřovacího spisu: 
 

* vražda Moniky Kramné byla plánovaná

* vražda Klárky Kramné byla též plánovaná

* obě ženy zemřely po zásahu elektřinou
 

Oslovili jsme advokátku pana Kramného Janu Rejžkovou, co na tyto skutečnosti říká. V textové zprávě do redakce TN.cz v pátek jen zaslala, že k dispozici bude až za týden.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hororové video: Zapálil těhotnou přítelkyni na ulici a chtěl zabít i sebe

Herec z fimu Forrest Gump zastřelil manželku!

sta TN.cz