Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2014 09:49
kauza egypt

Smrt Klárky Kramné nebyla náhoda, byla to PLÁNOVANÁ VRAŽDA, říká Klára Long Slámová

Klára Kramná
Zdroj: TN.cz

Advokátka Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu Moniky Kramné, se vyjádřila k emotivnímu rozhovoru, který portálu TN.cz poskytla matka Petra Kramného. Ta v rozhovoru uvedla, že se nebaví se svou dcerou Lenkou. Sestra Petra Kramného totiž nevěří, že její bratr je bez viny.

Klára Long Slámová si uvědomuje, že každá matka miluje své dítě a nechce si mnohdy přiznat, že by se mohlo dopustit zlého jednání. Long Slámové, která momentálně zastupuje rodinu zavražděné Moniky, ale vadí, jakou formou matka Petra Kramného vystupuje.
 

"Z lidského hlediska je sice pochopitelné, že matka chrání svého syna, avšak nelze přijmout obranu, prostřednictvím které dochází k očerňování osob nepodporujících jejího syna," říká Long Slámová a dodává, že není akceptovatelné, aby byly očerňovány osoby, které se nemohou bránit, neboť jsou po smrti.
 


 

"Je třeba si uvědomit, že Petr Kramný byl obviněn z dvojnásobné vraždy, tedy úmyslného usmrcení své manželky a vlastního dítěte. Vraždy, která měla být dle dosud shromážděných důkazů spáchána po předchozím uvážení a detailní přípravě. Tím způsobem, že obě poškozené měl vystavit smrtelným účinkům elektrického proudu, a to úmyslným jednáním ve vztahu k oběma poškozeným. Smrt malé Klárky tedy dle důkazů ve spisu nenastala tzv. náhodou. Za této situace jsou jakékoliv útoky na poškozené a další osoby nejen nepřijatelné, ale i nevhodné pro stranu samotného obviněného, neboť by mohly vyvolat i ten dojem, že jsou činěny s jeho vědomím a souhlasem," uvedla pro TN.cz Long Slámová.
 


 

Z toho, jak Long Slámová cituje spis, tak vyplývají dvě zásadní skutečnosti - jednalo se o plánovaný čin a do tohoto plánu byla zahrnuta od počátku i malá Klárka. Že by Klárka Kramná zemřela náhodou, spis podle Long Slámové vylučuje.
 

Klára Long Slámová dále doporučila matce Petra Kramného, aby se přestala vyjadřovat do médií. Svým emotivním jednáním prý ubližuje nejen rodině Moniky Kramné a své dceři Lence, ale v podstatě také její jednání škodí i samotnému Kramnému.     
 

Co tedy víme z vyšetřovacího spisu: 
 

* vražda Moniky Kramné byla plánovaná

* vražda Klárky Kramné byla též plánovaná

* obě ženy zemřely po zásahu elektřinou
 

Oslovili jsme advokátku pana Kramného Janu Rejžkovou, co na tyto skutečnosti říká. V textové zprávě do redakce TN.cz v pátek jen zaslala, že k dispozici bude až za týden.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hororové video: Zapálil těhotnou přítelkyni na ulici a chtěl zabít i sebe

Herec z fimu Forrest Gump zastřelil manželku!

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.5. | 09:17 mariemv
9
Měla by matka PK zvážit, koho zavrhnout. Bylo by nejlepší pro matku, kdyby k ...
26.5. | 06:43 Miroslav Fojtík
-10
Ta Long blbka si vymýšlí pěkné hovadiny je na čase aby Kramného pustily konečně ...
1.7. | 22:57 Marie Machálková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby někdo z vás zjistil, že má v pokoji 2 mrtvoly nejbližších příbuzných a nevěděl co se jim stalo, proč jsou mrtvé, co by každý z vás asi udělal? Asi by normální člověk dostal pořádný šok a okamžitě by volal lékaře, policii apod., příp. by se pak složil. Ale ať mi nikdo nevykládá, že by s nimi v ...
9.12. | 12:17 bobule6
1
Náhlasit nevhodný komentář
Včelko, měla jsem tě ze zastanců kramle za 1 z těch rozumnějších, ale co předvádíš na popelkách je na svěrací kazajku, sorry. Pochop, že i to ,,nevinné "stvoření s modrým kukuč do kterého ses zakoukala může být podle všeho je onen vrah.
26.5. | 07:23 Jana Zdamlová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jsem si víc jak jista že Kramný je právem ve vazbě a vinný tak jak policie uvedla a také jak říká advokátka Slámová.Nebylo by férové kdyby ho soud z vazby propustil už by ho nikdo nikdy neviděl a tím by mu dali šanci na útěk.Věřím že se povede dotáhnout případ do konce tak jak má a ty důkazy co ...
26.5. | 06:43 Miroslav Fojtík
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Ta Long blbka si vymýšlí pěkné hovadiny je na čase aby Kramného pustily konečně domů nikdy na něho nic neměly a mít nebudou ani nemůžou když je nevinný!
25.5. | 23:28 Marie Machálková
5
Náhlasit nevhodný komentář
Z jeho prvního rozhovoru po smrti Klárky a Moniky byl na první pohled vidět v jeho záhadném "coby truchlícím úsměvu" výsměch všem: sice jsem to udělal já, ale nikdo mi nic nedokáže!!! Smutek nebo bolest z toho, že ztratil ty nejbližší, hlavně dceru tam rozhodně vidět nebyl - ...
24.5. | 22:06 Jana Zdamlová
4
Náhlasit nevhodný komentář
dagorino,psala jsem,že policie ví že to byly vraždy a že to udělal Kramný a mají k tomu i důkazy ale chtějí při soudu uspět a proto musí být důkazy perfektní aby je nemohla Rejžková vyvrátit.Proto jsem psala že to zatím nemůžou dokázat ale ne proto že by to mělo být jinak ale vám to přišlo vhod a ...
24.5. | 21:34 dagorina
-5
Náhlasit nevhodný komentář
jusa333 24.5.2014 19:08 luisino,ale PČR ví že to byly vraždy jen to zatím nemůžou dokázat. * Jusa333, když něco nemohu dokázat, znamená jediné - NEMUSELO to tak být a tudíž to NEMUSÍ být pravda a jde o DOHAD. Oni to nevědí, pouze si myslí, že by to tak MOHLO být. Máte vůbec mozek? Jestli jo, tak ...
24.5. | 21:31 dagorina
-9
Náhlasit nevhodný komentář
Matka se vždy postaví na stranu dítěte, které její pomoc potřebuje. Pokud paní Lenka má děti, měla by tohle vědět. Chová se k rodičům tak, že nastane okamžik, kdy v ní nebudou vidět dceru, ale člověka posedlého zlem. Lenka ubližuje svým nejbližším lidem - své vlastní krvi!
24.5. | 21:24 novus
-3
Náhlasit nevhodný komentář
JUsino,asi takhle...Myslet znamena howno vedet..To ze si policajti mysli,vi ze maji vraha to jen potvrzuje.
24.5. | 20:36 novus
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Jasne ze je hlavni podezrely,vzdyt byl snima na pokoji..Ale to vubec neznamena ze je vrahem a uz vubec ne ze se jedna o vrazdu..Nastesti si tohle urcite uvedomuji i policajti a nenechaji se strhnout k jednoduchemu reseni tak jak to muzou okoukat treba tady na diskuzi..Proc je porad ve vazbe? ...