Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2011 20:44

Kníže Schwarzenberg na hrad! TOP 09 má jasného kandidáta!

Karel Schwarzenberg
Zdroj: Mediafax
Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg, současný ministr zahraničí a předseda TOP 09, je pro svojí partaj jasným kandidátem na post prezidenta. V rozhovoru pro deník Právo to řekl šéf poslaneckého klubu TOP 09 Petr Gazdík. Řekl také, že TOP 09 podpoří přímou volbu hlavy státu.

"Náš kandidát na Hrad je jasný a je jím Karel Schwarzenberg. On to zatím nepotvrdil, logicky vyčkává a oznámí svou kandidaturu, až se bude vědět, zda se bude volit přímo," řekl Právu Gazdík.
 

PSALI JSME:

Jandák chce kandidovat na prezidenta!
 

Kandidaturu na prezidenta v pátek také ohlásil místopředseda Senátu Přemysl Sobotka (ODS). Požádal o podporu své kandidatury v rámci ODS na místním sněmu strany v Liberci.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

Jeho největší konkurentkou v rámci ODS by se mohla stát také Miroslava Němcová, která dala najevo ochotu kandidovat.
 

TN.cz

Diskuze

27.9. | 09:08 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kubo,Anci,,co vy nato?
26.9. | 23:17 Pavel
0
Náhlasit nevhodný komentář
a uvědomují si ty tupci že prezident by měl být reprezentativní?a to ten šišlavej dědek plesnivej rozhodně není tak ať si ho celá ta úžasná TOP 09 naloží do octa
26.9. | 18:07 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vonhownous na Hrad!!Trautenberg do Krakonosova!
26.9. | 17:12 Hans von Stronhaim
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mne se tahle myšlenka zamlouvá,pqn kniže bude důstojným představitelem vašeho státu,má kontakty,umí cizí jazyky,patří mezi vysoku šlechtu,rod Šchwarzenbegů,dostane váš stát na vysokou politickou úroveň.
26.9. | 14:45 Jaroslav Malát
0
Náhlasit nevhodný komentář
Už jenom nadpis a myšlenka je zvrácení a pervérzní. Když neprská tak chrápe.To asi potřebují aby jim do toho nikdo nekecal.
26.9. | 10:59 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Garazmistr se nekdy pretrhnul??Krom buzerovani soferu??Chachacha..ja se poseJu..To si ty furt myslis ze na tebe nekdo musi pracovat..tak tos teda vedle..Ja bych treba na tebe nikdy nehnul ani prstem...Rad bych fakt videl celou "Pravici" v monterkach..Byl by to zazitek...
26.9. | 09:04 Petr Dvořák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hácha byl v lepší kondici než kníže.
26.9. | 09:03 Petr Dvořák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pánové, není důležité kdo z vás rád pracuje a kdo nerad. Důležité je si přiznat, že bez práce to nejde. Existují totiž ještě kategorie lidí, kteří žijí z práce nikoliv vlastní, ale cizí. Čili parazity nepotřebujeme a potřebujeme poctivé, altruistické lidi na funkcích, kde se rozhoduje co se bude ...
25.9. | 21:02 Frant. Šebela
0
Náhlasit nevhodný komentář
29:51 A proto je ten rozdíl mezi vámi a námi. Vy chcete jen nějak "žít".Ale na to aby někdo žil, musí někdo pracovat a vydělávat a to je zodpovědná pravice, ne líná a nezodpovědná levice.
25.9. | 20:51 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen blb pracuje rad a dobrovolne..Clovek rozumny pracuje aby zil a ne zije aby pracoval..Pochopis to?