Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.4. 2014 19:30
exkluzivně nové informace Hájila i Kajínka

Zvrat v kauze Kramný! Jde po něm advokátka vrahů Klára Long Slámová

Právnička Slámová
Zdroj: Archiv Petra Kramného/ TN.cz

Petr Kramný má problém. Pozůstalé po zavražděné Monice a Klárce totiž bude zastupovat advokátské eso - Klára Long Slámová známá především jako obhájkyně Jiřího Kajínka.

"Ten případ mě od počátku nesmírně zajímal. Sleduji ho od prvního dne. A vystupování obviněného Petra Kramného na veřejnosti se mi od počátku nelíbilo," říká Slámová v exkluzivním rozhovoru pro TN.cz.

 

V soudní síni se tak proti sobě střetnou dvě ženy. Na straně obviněného Petra Kramného Jana Rejžková, na straně pozůstalých po zavražděné Monice a Klárce Klára Long Slámová.

 

Poslechněte si exkluzivní vyjádření Kláry Long Slámové: 

 

"Nelíbilo se mi, jakým způsobem se útočilo proti rodině a samotným zemřelým, zejména proti zemřelé Monice. Způsob obhajoby Petra Kramného a některých na jeho straně vystupujících osob je pro mě zcela nepřijatelný. Nemohu akceptovat dehonestaci zemřelých a znevažování jejich památky. Proto jsem se rozhodla, že vstoupím do toho případu, a na základě toho zastupuji rodinu poškozených," řekla Klára Long Slámová portálu TN.cz.

 

 

Známá advokátka, která v minulosti obhajovala několikanásobné vrahy nebo třeba Michala Kisiova ze známého případu vraždy Petry z Jihlavy, se proti Petru Kramnému, byť nepřímo, vymezuje. "Už v minulosti se mě ptali jestli bych zastupovala Petra Kramného. Já jsem to vždy jednoznačně odmítala," říká Klára Long Slámová.

 

Monika Kramná s dcerou Klárkou zemřely v červenci loňského roku v hotelovém pokoji v egyptské Hurgadě. Z jejich smrti policie po několika měsících obvinila právě Petra Kramného, tedy manžela Moniky a zároveň otce Klárky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Dívka ubodala nejlepší kamarádku kuchyňským nožem. Dala na Facebook nahou fotku

tn.cz / hru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.4. | 20:05 Jana Zdamlová
10
nasranys,to by se vám líbilo,aby se to nechalo být a nic se s toho nedělalo a ...
25.4. | 18:37 ceskav
-8
Jusa333 a další podobným,prosím vás Long Klára Slámová,se chce jen ...
26.4. | 22:53 vendys72
2
Náhlasit nevhodný komentář
eso ? Kaljínek dostal doživotí tak to je teda eso :-):-):-)
26.4. | 17:51 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
S blbem nikdy nediskutuj. Jednak jeto ztrata casu a druhak mu tim prokazujes laskavost ze ho vubec beres na vedomi..Jan Werich.. Apak se blb divi ze nediskutuji..Pouze vtloukam do hlav ve snaze nahradit Punisherska howna trochou vedomosti
26.4. | 16:48 Roman Kalhous
0
Náhlasit nevhodný komentář
To jsem docela zvědavý na informaci, kde a kdy se ty přímé důkazy našly. Odposlech to asi nebude, ale dnes je možné všechno. Na dovolenou raději pojedu do Tater, tam člověk může narazit maximálně na hladového medvěda.
26.4. | 16:43 punisher666
-2
Náhlasit nevhodný komentář
@punisher6666 i mrdko se da psat bez mezer pokud nejses primitivni kunda
26.4. | 16:42 punisher666
-2
Náhlasit nevhodný komentář
kolik primitivu se tu za me vydava?ale to mi az lichoti.akorat ty sestky sou zasadne jen 3 a hovado a podobny sracky nemusim psat,jak ubozak s w
26.4. | 16:34 Jana Zdamlová
0
Náhlasit nevhodný komentář
O rozhovoru Rejžkové na Primě nebo Nově jsem už psala 15.4. Rafaelovi v 21.37 a on mi odpověděl 15.4. 21.57 a o něco dříve to věděla,tak lže jak Kramný.
26.4. | 16:22 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
rkpc--pojedem se grilovat do Kauflandu,vid Jusinko??
26.4. | 16:15 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Punishku,, pokud budeš neustále jen myslet prddelí, myšlenku odtud nedostaneš. Vyleze ti odtud vždycky jen howno. V tvém případě to sedí naprosto přesně ubohý Trolle. Jen bych za sebe dodal, jestli ty kromě té prddele můžeš myslet něčím jiným. Hlavou to určitě nebude. Tu totiž stoprocentně ...
26.4. | 16:10 Roman Kalhous
0
Náhlasit nevhodný komentář
beladoma 15:29 To víte paní, láska je mocná čarodějka. Kampak asi spolu pojedou na svatební cestu...
26.4. | 16:06 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Punish,,a ty jsi "odstrasujici priklad jak NEMA vypadat clovek!!