Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2014 17:33
Obhajoba zpoza mříží

Kramný se pustil do bratra Moniky Radmila: Zmlátil přítelkyni!

Kramný promluvil
Zdroj: TN.cz/ Archiv Petra Kramného

Už je to rok, co v Egyptě za nejasných okolností zemřely Monika a Klárka Kramné. Co se přesně v Egyptě odehrálo zatím není jasné. Česká policie obvinila manžela a otce Češek Petra Kramného, který už je pátým měsícem ve vazbě. Přečtěte si, jak se hájí z cely.

Petr Kramný. Část lidí ho má za chladnokrevného vraha, který se neštítil zabít společně s manželkou Monikou i svou osmiletou Klárku. Další ho hájí a tvrdí, že on sám je obětí a ve vazbě je neprávem. Kramný nyní Zlínskému deníku poskytl obsáhlou obhajobu. Tohle říká o vyšetřování, o vztazích se sestrou Lenkou, svými rodiči, Monikou či jejími bratry Radmilem a Martinem.
 

O vztahu s bratry Moniky Radmilem a Martinem
 

"Radmil neříká pravdu o vztahu s Monikou. Začalo to vše už na naší svatbě, kde Radmil surově zmlátil svou bývalou přítelkyni a svatba byla předčasně ukončena. Od té doby Monika s Radmilem nebyla téměř v kontaktu," napsal z vazby Zlínskému deníku Kramný. "Jediný, který má svůj vlastní názor na celou věc, je bratr od Moniky Martin. On ví, co pro mě Monika s Klárkou znamenaly. Stojí pevně za mnou a věří mi. Monika s Klárkou měla Martina raději než Radmila," dodal.
 

O vztahu se sestrou Lenkou
 

"Stála při mně až do doby, kdy kriminalista, který vedl tento případ, začal Lenku ovlivňovat a vštěpovat jí svůj názor, jak se vše mělo odehrát. Potřeboval mou sestru Lenku poštvat proti mně a to se mu také podařilo," uvedl Kramný.
 

V dopise také sdělil, že se vyšetřovatel snažil tímto poštvat proti němu i jeho rodiče. "Ale to se mu nepodařilo," napsal Zlínskému deníku.
 


O vztahu s Monikou

 

"Náš vztah a manželství byly jako každé druhé. Byla moje žena, kterou jsem po celou dobu našeho vztahu opravdu hodně miloval. Dnes zjišťuji, že Monika měla mnoho tajemství a jedno z nich bylo užívání léku potlačujícího deprese," píše Kramný.
 

O vyšetřování
 

"Kriminalista se mnou jednal jako s kusem hadru a ne jako s člověkem. Při výslechu jsem byl surově zmlácen a sprostě ponižován. Bylo na mě vynucováno doznání s tím, že pokud tak neučiním, už se z vězení nikdy nedostanu. V současné době je proti tomuto kriminalistovi vedeno vyšetřování,"
 


O vazbě

 

"Chování zaměstnanců vazební věznice je velmi profesionální a po celou dobu jsem se nesetkal se špatným zacházením. Každý další den ve vazbě je pro mě velmi psychicky náročný. Využívám možnosti odborné pomoci paní psycholožky. Je to jediný člověk, který zde má mou důvěru," popisuje Kramný.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rvačka ve Varech: Rasismus! řval zpěvák ze SuperStar

Šokující video z výtahu: Sestra Beyoncé brutálně zmlátila jejího muže

TN.cz / hmr

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

1.8. | 16:36 Jusa123
17
Ilonav,máte naprostou pravdu,kdyby se Kramný choval od začátku jinak,teď ...
1.8. | 16:41 vilon1
-12
Tak a je to tady, jedubáby nepřipouštěli mlácení a nucení k přiznání ...
4.8. | 13:02 pted
2
Náhlasit nevhodný komentář
jusa nezávid lidem peníze to není hezké bohužel nikdo nemůže za to že ty jsi socka ale když se budeš snažit pracovat a né jen podporu brát a na netu lelkovat taky se budeš mít lépe .... držím ti palečky
3.8. | 08:21 mandelinka870
1
Náhlasit nevhodný komentář
lžeš jak Vilon to se hodí
2.8. | 15:22 sany1
3
Náhlasit nevhodný komentář
chcípni vrahu !!!
2.8. | 11:00 Jusa123
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ilonav,máte pravdu a jsem si jista,že tu vinu mu dokážou a nakonec řekne i tu pravdu,jak to skutečně bylo,ale už bude pozdě.Měl ji říct hned na začátku a nemuselo to tak dlouho trvat.Tak jak to říká to ROZHODNĚ být nemohlo,ta příprava všeho byla marná.
2.8. | 10:43 Ilona Votýpková
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa- at si Egypt dela co chce ted hlavne zalezi na nasi kriminalce, aby mu dokazala vinnu. Pak ma bydleni zajisteni az dokonce zivota ani najem nemusi kluk platit.Jen maminka jeho se dost nabeha. Horsi bude ale az tu maminku nebude mit.
2.8. | 08:23 Jusa123
5
Náhlasit nevhodný komentář
V Blesku je napsáno,že soud v Egyptě Kramného osvobodil v Květnu.Chtěla bych se zaptat,kolik to osvobození stálo?To musel být pořádný bakšiš za takovou věc.No Kramný leze do peněz,ale bude to stát za to a bude to stačit?Rejžková se snaží,ale dělá to jen kvůli výhře a prestiži,tak jak říkala na ...
2.8. | 08:23 Ilona Votýpková
8
Náhlasit nevhodný komentář
Peti zas placas blbosti,ale tim si to jeste zhorsujes. Copak setra je nesvepravna, aby nevedela sama co ma delat a rikat. Vzdyt mela heslo a zpravy co jsi psal si cetla tak asi jedina vi presne o co jde. A kdyby presvedcovaly matku tak jako kazda matka by z ditetem stala i kdyby pravdu vedela.nepis ...
2.8. | 06:02 vilon1
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tohle se opravdu nedá ani komentovat, oponenti jsou tak zhuleni, že strácí kontakt s realitou, Nebo opravdu tahle kauza se stala prokletou, pro jejich zdravej rozum, nedokáží se dohodnout jako lidi bez vulgarit a invektiv.....
1.8. | 23:22 mimozemstanet
2
Náhlasit nevhodný komentář
"TT" tak kdepak jsi ty vypatlaný prase už celou hodinu? Už tě konečně blokli?
1.8. | 22:13 mimozemstanet
2
Náhlasit nevhodný komentář
eueu - někdo se tady vydává za mě, má na konci svýho pseudonicku dvě "T".