Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2014 17:33
Obhajoba zpoza mříží

Kramný se pustil do bratra Moniky Radmila: Zmlátil přítelkyni!

Kramný promluvil
Zdroj: TN.cz/ Archiv Petra Kramného

Už je to rok, co v Egyptě za nejasných okolností zemřely Monika a Klárka Kramné. Co se přesně v Egyptě odehrálo zatím není jasné. Česká policie obvinila manžela a otce Češek Petra Kramného, který už je pátým měsícem ve vazbě. Přečtěte si, jak se hájí z cely.

Petr Kramný. Část lidí ho má za chladnokrevného vraha, který se neštítil zabít společně s manželkou Monikou i svou osmiletou Klárku. Další ho hájí a tvrdí, že on sám je obětí a ve vazbě je neprávem. Kramný nyní Zlínskému deníku poskytl obsáhlou obhajobu. Tohle říká o vyšetřování, o vztazích se sestrou Lenkou, svými rodiči, Monikou či jejími bratry Radmilem a Martinem.
 

O vztahu s bratry Moniky Radmilem a Martinem
 

"Radmil neříká pravdu o vztahu s Monikou. Začalo to vše už na naší svatbě, kde Radmil surově zmlátil svou bývalou přítelkyni a svatba byla předčasně ukončena. Od té doby Monika s Radmilem nebyla téměř v kontaktu," napsal z vazby Zlínskému deníku Kramný. "Jediný, který má svůj vlastní názor na celou věc, je bratr od Moniky Martin. On ví, co pro mě Monika s Klárkou znamenaly. Stojí pevně za mnou a věří mi. Monika s Klárkou měla Martina raději než Radmila," dodal.
 

O vztahu se sestrou Lenkou
 

"Stála při mně až do doby, kdy kriminalista, který vedl tento případ, začal Lenku ovlivňovat a vštěpovat jí svůj názor, jak se vše mělo odehrát. Potřeboval mou sestru Lenku poštvat proti mně a to se mu také podařilo," uvedl Kramný.
 

V dopise také sdělil, že se vyšetřovatel snažil tímto poštvat proti němu i jeho rodiče. "Ale to se mu nepodařilo," napsal Zlínskému deníku.
 


O vztahu s Monikou

 

"Náš vztah a manželství byly jako každé druhé. Byla moje žena, kterou jsem po celou dobu našeho vztahu opravdu hodně miloval. Dnes zjišťuji, že Monika měla mnoho tajemství a jedno z nich bylo užívání léku potlačujícího deprese," píše Kramný.
 

O vyšetřování
 

"Kriminalista se mnou jednal jako s kusem hadru a ne jako s člověkem. Při výslechu jsem byl surově zmlácen a sprostě ponižován. Bylo na mě vynucováno doznání s tím, že pokud tak neučiním, už se z vězení nikdy nedostanu. V současné době je proti tomuto kriminalistovi vedeno vyšetřování,"
 


O vazbě

 

"Chování zaměstnanců vazební věznice je velmi profesionální a po celou dobu jsem se nesetkal se špatným zacházením. Každý další den ve vazbě je pro mě velmi psychicky náročný. Využívám možnosti odborné pomoci paní psycholožky. Je to jediný člověk, který zde má mou důvěru," popisuje Kramný.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rvačka ve Varech: Rasismus! řval zpěvák ze SuperStar

Šokující video z výtahu: Sestra Beyoncé brutálně zmlátila jejího muže

TN.cz / hmr