Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2014 08:46
kauza egypt

Kramný se těší na SVOBODU! K propuštění z vazby má blíž a blíž

Petr Kramný
Zdroj: ČTK

Petr Kramný má velkou naději, že soud vyslyší jeho advokátku Janu Rejžkovou a muž, který v Egyptě přišel o rodinu, bude moci opustit vazbu.

Informace portálu TN.cz, který před dvěma dny citoval Janu Rejžkovou, pořádně zamíchala kartami v kauze Kramný.
 

Rejžková uvedla, že podle závěrů egyptské pitvy Monika i Klárka Kramné zemřely přirozenou smrtí. Že to je závěr egyptských patologů. Rejžková hovoří o dehydrataci.
 

Tento závěr se zcela rozchází s výsledky Ústavu soudního lékařství v Ostravě, který určil, že obě české turistky v Hurghádě zabila elektřina.
 

K závěrům, že Moniku a Klárku zabil Petr Kramný pomocí elektřiny, se přiklání jak česká policie, tak i advokátka Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu Moniku - více ZDE!  
 


 

Rejžková uvedla, že bude považovat třetí revizní rozbor, který by měl výsledky egyptské a české pitvy uvést do souladu. Nebo bude úplně nový posudek. Dále se Rejžková nechala slyšet, že bude požadovat propuštění svého klienta z vazby.
 

Důvod, že by mohl ovlivňovat svědky, podle ní zcela pominul. A útěkové důvody také Rejžková nepovažuje za dostačující. Rejžková uvedla, že pokud žádosti o propuštění Kramného z vazby, nebude nyní vyhověno, bude žádat opakovaně.
 

Monika Kramná a její dcera Klárka zemřely v noci 29. července v hotelovém pokoji v egyptské Hurghádě. Petr Kramný tvrdí, že na jejich smrti nenese žádnou vinu. Uvádí, že osudný den měla celá rodina žaludeční potíže. V noci pak našel Moniku a Klárku bez známek života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matásek a Dolanský budou brečet. Mají slavní herci blízko do vězení?

Co dělá Justin Bieber ve vězení? Objevily se první fotografie...

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.5. | 09:48 cezar8
10
....když se na to podíváme racionálně, tak musíme přiznat, že PK není takový ...
16.5. | 10:31 novus
-6
Honziku--shodou okolnosti muj znamy zemrel taky na dovolene v Egypte..A jeho ...
17.5. | 15:16 Jana Novotna
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Usbhub: No já to mám takříkajíc z první ruky! Nicméně za odhalení pravdy stojí v případě vraždy i ta námaha a další
16.5. | 17:12 Jana Slabá
-1
Náhlasit nevhodný komentář
rafael, nechci ti brát iluze o pojmu rekonstrukce, doporučuji ti, aby sis o tom něco přečetl., než začneš oponovat. Jinak, pokud získané důkazní prostředky nepostačují k objasnění věci, přichází v úvahu rekonstrukce-čili důkazní prostředek za účelem prověřit výpovědi podezřelého a získat nové důkazy
16.5. | 17:05 vaclla
1
Náhlasit nevhodný komentář
usb.16.48 tak jde vidět ,že sis to aspon našla ,ale to nic neměni na faktu,že by se žadny nevinny tomu vyhybal, jen jedna dalši s desitek indicii
16.5. | 16:48 Jana Slabá
-2
Náhlasit nevhodný komentář
myszmarsu, ona totiž taková rekonstrukce na místě činu, není nic jednoduchého. Má přesně dané zákonem nastavená pravidla, které nelze vyloučit. Musí mít zabezpečenou policií uvedenou místnost, protokol musí obsahovat videozáznam, již při prvním vstupu, fotodokumentaci, přítomnost znalců, lékaře, ...
16.5. | 16:40 pted
-2
Náhlasit nevhodný komentář
no tak popelky popletky prichodte nejakou dalsi chujovinu do placu a ne jen minusovat to je jen ubohost vaseho vtipneho mozku - na vic nemate? jjj zase to dopadne jinak nez chcete vy takova potupa a sok pro vas
16.5. | 15:50 pted
-4
Náhlasit nevhodný komentář
jusa333 a podle koho tady hraješ divadlo ty? kdopak ti nakázal dělat zde blbku netu??
16.5. | 15:47 Rafael Komorous
1
Náhlasit nevhodný komentář
jusa333: naprosto souhlasím, volám po rekonstrukci od doby, kdy se vrátil do ČR. HLAVNĚ by si musel vybrat jednu verzi ze všech co uvedl. Samozřejmě záleží co uvedl při výslechu do spisu, předpokládám, že další novou verzi. JEDINĚ REKONSTRUKCE UKÁŽE, jak je pravdivá.
16.5. | 15:37 Alena Borovcova
4
Náhlasit nevhodný komentář
myszmarsu - nebuďte vztahovačná/ný/. My zde máme velmi kusé a k tomu ještě zkreslené informace. Takže stejně jako vy i já si počkám na rozuzlení a zatím jsem naprosto nestranná. Rozumíte takových 50 na 50 .-). Ale výkřiky zde, že propustí jasného vraha a podobné výzvratky mi příjdou ujeté a ...
16.5. | 15:36 Jana Zdamlová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
rafaeli,jsem si jistá kdyby ho vzali do Egypta bylo by to vyřešeno brzy.Chtěla bych ho vidět jak ukazuje jak to bylo a co dělal,ještě by nic neukázal a sesypal by se a toho se bojí jak Rejžková i rodina.Protože by všichni poznali pravdu.
16.5. | 15:34 Jana Novotna
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jusa333: To není o přání jiných! Žádný právník, ani advokát neskáče podle klienta, obviněněho! Je to o dnešní advokacii a psychologii. I soudce a ...