Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2014 08:46
kauza egypt

Kramný se těší na SVOBODU! K propuštění z vazby má blíž a blíž

Petr Kramný
Zdroj: ČTK

Petr Kramný má velkou naději, že soud vyslyší jeho advokátku Janu Rejžkovou a muž, který v Egyptě přišel o rodinu, bude moci opustit vazbu.

Informace portálu TN.cz, který před dvěma dny citoval Janu Rejžkovou, pořádně zamíchala kartami v kauze Kramný.
 

Rejžková uvedla, že podle závěrů egyptské pitvy Monika i Klárka Kramné zemřely přirozenou smrtí. Že to je závěr egyptských patologů. Rejžková hovoří o dehydrataci.
 

Tento závěr se zcela rozchází s výsledky Ústavu soudního lékařství v Ostravě, který určil, že obě české turistky v Hurghádě zabila elektřina.
 

K závěrům, že Moniku a Klárku zabil Petr Kramný pomocí elektřiny, se přiklání jak česká policie, tak i advokátka Klára Long Slámová, která zastupuje rodinu Moniku - více ZDE!  
 


 

Rejžková uvedla, že bude považovat třetí revizní rozbor, který by měl výsledky egyptské a české pitvy uvést do souladu. Nebo bude úplně nový posudek. Dále se Rejžková nechala slyšet, že bude požadovat propuštění svého klienta z vazby.
 

Důvod, že by mohl ovlivňovat svědky, podle ní zcela pominul. A útěkové důvody také Rejžková nepovažuje za dostačující. Rejžková uvedla, že pokud žádosti o propuštění Kramného z vazby, nebude nyní vyhověno, bude žádat opakovaně.
 

Monika Kramná a její dcera Klárka zemřely v noci 29. července v hotelovém pokoji v egyptské Hurghádě. Petr Kramný tvrdí, že na jejich smrti nenese žádnou vinu. Uvádí, že osudný den měla celá rodina žaludeční potíže. V noci pak našel Moniku a Klárku bez známek života.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matásek a Dolanský budou brečet. Mají slavní herci blízko do vězení?

Co dělá Justin Bieber ve vězení? Objevily se první fotografie...

TN.cz