Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2014 14:55
praha

SÉRIOVÝ ZABIJÁK: Kšeft je kšeft! Taxikáři riskují a zastavují i těm, co vypadají jako VRAZI

Taxi
Zdroj: TN.cz

ANKETA: V Praze byli zavražděni tři taxikáři. Jejich vrah se nenašel a běhá po svobodě. Jak ukázala naše anketa, taxikáři dál riskují a zastavují lidem na mávnutí.

V Praze byli za záhadných okolností zavražděni tři taxikáři. Už i policie naznačuje, že po Praze běhá sériový vrah, který se na taxikáře specializuje. Dokonce si prý bere trofeje v podobě startovacích klíčků.
 

Taxikáři byli varováni, aby nezastavovali večer podivným lidem na ulici a vždy čekali na klienty, které jim domluví dispečink. Vypravili jsme se s kamerou do ulic Prahy a zkusili, zda taxikáři toto doporučení respektují.
 

A výsledek? Taxikáři mají strach, ale zastavují dál. Kšeft je totiž kšeft, jak říká jeden z nich na videu. Druhý dodává, že se bojí, ale patří to k riziku povolání.
 


 

Všichni věří, že jim pomůže zbraň nebo SOS tlačítko ve voze. Jiní sází na to, že díky zkušenostem poznají slušného člověka. Jenže vrah, který v Praze zabíjí, může vypadat jako slušný obyčejný člověk.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z britského prince Harryho je profesioální zabiják!

Cože? Proč? Justina Biebera chtěli zabít a vykastrovat

sta TN.cz

Diskuze

21.4. | 12:20 lopata krocan
0
Náhlasit nevhodný komentář
pokurvenci na nově to berou automaticky pokud máš posrané trencle a místo ksichtu modela máš kundoksicht jak Láda Hruška tak mají lepší šlápnout na plyn a nezastavovat a jak uvidí zákazníka ve značkové obelčení a ksicht mám jak děckou prdelku tak můžou zastavit ten zákazník bude v pohodě ale ...
19.4. | 17:01 maxfox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nejhorší na celé věci je to,že po dopadení několikanásobného vraha z něj udělají nemocného člověka a pošlou ho na léčení.Zde bude o něho postaráno po všech stránkách.Kdo se postará o pozůstalé po jeho řádění to se už neřeší.
19.4. | 15:39 luciehejnova
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nikdy jsem na zadny clanek nereagovala, ale tohle se neda neokomentovat. Musi vzdycky vrah vypadat jako vrah? To je takovy nesmysl. Znam dost lidi, kteri bohuzel za svoji vizaz nemohou, jsou to slusni a vysoce postaveni lide, maji jmeno a svoje misto ve spolecnosti. I pravnik, soudce, kriminalista ...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme