Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 8. 2014
Nová studie

LÉKAŘI OTOČILI: Mírná nadváha nevadí, dokonce člověku prospívá!

Zdroj: TV Nova

Mírná nadváha prý není na škodu, a lidé s pár kily navíc jsou prý zdravější a celkově spokojenější. Tvrdí to lékaři z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny.

Už od pradávna se tvrdilo, že nejlépe je člověku s plným žaludkem. S tím by dnes obezitologové jistě problém měli. Pár kilo navíc ale nevadí - tvrdí teď překvapivě sami lékaři.

 

"Lidé, kteří se smíří s tím, že mají těch čtyři až šest kilogramu nadváhy, tak jsou skutečně spokojenější. Mají lepší výkony a samozřejmě méně komplikací," sdělila TV Nova profesorka Věra Adámková.

 

 

Jednou za čas si prý tak můžete bez problémů dopřát třeba hamburger. Neztloustnete, jde jen o to udělat si ho z dobrého hovězího.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna prozradila, proč je tlustá. To jste nečekali...

XXL modelka: Nechtěli ji jako hubenou, teď slaví úspěch s trojnásobnou váhou

pet/ Michal Čoudek TN.cz

Diskuze

28.8. | 23:29 skeptikus
0
Náhlasit nevhodný komentář
28.8. | 07:54 paboucek ..tak u důchodců je to snad jedno, ne?
28.8. | 07:54 paboucek
7
Náhlasit nevhodný komentář
souhlas. I tý mojí holce padesátiletý pár kil navíc fakt sluší, neumím si představit, kdybych měl doma vystresovanýho kostlivce.
27.8. | 23:23 skeptikus
5
Náhlasit nevhodný komentář
..trochu tuku na těle neznamená vypadat jak prase vy tupci..
27.8. | 22:04 samovar
10
Náhlasit nevhodný komentář
To těm lapiduchům trvalo, než na to přišli. Já při mých 180 cm výšky a váze 90 kg si neumím představit, že bych svou práci zvládal s dosud doporučovanými 78 kg. Kdysi jsem takovej sušinka byl a moc jsem toho nevydržel. Současné váhové poměry mi vyhovují mnohem lépe a jsem se životem spokojenější ...