Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2014 14:50
telefonát Dlouholetý ochránce

Macura exkluzivně: Z vraždy Ivety obvinil Rychtáře

Svataba Bartošové - Macura
Zdroj: Martin Mithofer/ Mediafax.cz

Dlouholetý ochránce Ivety Bartošové Zdeněk Macura je ze smrti své oblíbenkyně v šoku. Z její smrti obvinil jejího manžela Josefa Rychtáře! "Dlouhou dobu její vraždu plánoval," řekl TN.cz zdrcený a rozzuřený Macura.

Ivetu Bartošovou miloval a obdivoval ji. Snažil se ji i chránit. Celou dobu jejího vztahu s Josefem Rychtářem upozorňoval na to, že ji týrá. Minulé léto s ním Iveta dokonce odjela do Itálie. Po dramatickém pronásledování mezi Macurou a Rychtářem, nakonec Iveta opět skončila v náruči Rychtáře. Několik měsíců poté, v září, si Iveta Bartošová s Josefem Rychtářem řekli své ano.
 

"Je to její vrah! Celou dobu plánoval její vraždu! Vrah! Všude to, prosím, a všem řekněte. Je to odpornej, špinavej vrah!" uvedl v slzách zhroucený Macura na adresu manžela Ivety Bartošové.
 

Poslechněte si celou reakci Zdeňka Macury na sebevraždu Ivety:
 

Zdroj: TN.cz

 

K tragédii v Uhříněvsi došlo v 11.30. Mluvčí středočeských záchranářů uvedla, že se jednalo o osmačtyřicetieltou ženu. Že se jednalo o Ivetu Bartošovou následně portálu Prásk! a TN.cz potvrdil manžel Josef Rychtář.
 

Podle informací TN.cz Iveta nechala v domě, ve kterém bydlela s Rychtářem dopis na rozloučenou. Bydleli v ulici U Starého mlýna, která vede právě přes železniční přejezd, kde k neštěstí došlo.
 

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI! VÍCE NA WEBU TN.CZ NEBO V 19:30 NA TV NOVA

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak prožívají rodiče smrt svých dětí? Hvězdy nafotily dojemné snímky

Poslední selfie: Tato kráska se vyfotila a pár vteřin poté zemřela

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.4. | 13:49 vivijenka
31
Největší podíl na její smrti má Rychtář ,kdo ví co se tam dělo než se odvážila ...
29.4. | 13:53 Michal Křenek
-2
https://www.facebook.com/pages/RIP-Iveto-Bartošová...
4.5. | 08:48 lucinka159
1
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtař je dobytek a doufam že policie mu to dokaže že v tom ma prsty a zašijou ho na dvacet let zmetka
30.4. | 07:55 Milada Nová
6
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtař je vrahem Ivety. Jak byla štastná s p.Rychtářem? Neustále tvrdil,že Iveta je v pořádku! Rychtář je hyena a vrah Ivety!
29.4. | 17:31 galaxylp
6
Náhlasit nevhodný komentář
Nestačím se divit ,koliknadávek musela vyslechnout a číst na stránkách Fb ,jak jste ji všichni sprostě nadávali do trosky,alkoholičky,kurvy a teť jak se hned list obrátil její sbevraždou a co tomu říct ,opravdu je teť těško soudit kdo na tom nese tu největší vinu,ale není to pouze Rychtářem ...
29.4. | 15:34 Šmelo Šmelony
17
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtář je podle mě vrah a ze slabou Ivetou jen manipuloval a postupně ji ničil!!!! Ivetka už jinak nemohla řict že za všechno muže Rychtář!!! Všechno nejlepší pane Rychtář!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.4. | 15:21 Radka Luknišová
12
Náhlasit nevhodný komentář
hlavně že Rychtář se nechal slyšet na začátku,že jí chce hlavně pomoc.Tak jí teda pomohl:-( Ted at si v tom pochodí,chcípák!
29.4. | 14:59 ybojka
7
Náhlasit nevhodný komentář
kdo ví, co se dělo před její smrtí a jaké psychické strádání jí dohnalo až k tomuto kroku. Jaký smysl má obviňovat toho nebo onoho. Nikdo z jejich nejbližších jí prostě pomoci nedokázal ať už se snažil více, méně či vůbec, neboť se léčit asi nechtěla či nemohla, dnes už je to naprosto jedno. Byla ...
29.4. | 14:57 Renata Začalová
2
Náhlasit nevhodný komentář
Macura má na všem taky svůj podíl,veškeré informace o Ivetě vykřikoval do médií.Arturovi a rodině přeji upřimnou soustrast.
29.4. | 14:55 Jana Skalková
26
Náhlasit nevhodný komentář
narcistický násilník Rychtář má dnes narozeniny, tím že na ně Iveta spáchala sebevraždu, jasně mu tímto dárkem ukázala, že to je on kdo jí srazil na úplné dno a zničil..... že
29.4. | 14:25 tomajzzz
13
Náhlasit nevhodný komentář
Přál jsem Ivetě víc štěstí na lidi, aby kolem sebe měla ty, kteří to s ní myslí dobře a kteří jí chtějí opravdu pomoci. Bohužel to štěstí neměla a tady je výsledek. Tak si aspoň můžeme představovat, že je teď někde, kde jí je krásně a že je tam třeba s tím, po kterém se jí celý život stýskalo.
29.4. | 14:24 Kateřina Holá
16
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hrozná tragedie,konec mladého člověka.A teď sem budou psát příspěvky ti hnusní lidé co ji odsuzovali a teď ji budou litovat.Místo toho ,aby jí dříve podporovali a dávali jí sílu k životu.To Vy a novinářské hyjeny ,Rychtář,Macura a spol. jste ji dohnali k sebevraždě.Je mi z toho ze všeho na ...