Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 8. 2013
Předpověď počasí

Tropy jsou za námi! Příští týden teploty nepřekročí třicítku

Počasí
Zdroj: Isifa.com/ thinkstockphotos.com
Letní počasí (ilustrační foto)

Tropické počasí je za námi. Klimatizaci můžete alespoň na týden vypnout, protože teploty by neměly překročit 30 stupňů.

V pátek se přes Českou republiku přihnala silná bouře a deště. Kromě několika přelámaných stromů a zatopených sklepů přinesla dlouho očekávané ochlazení. Příští týden by rtuť teploměru neměla stoupnout na tropických 30 stupňů.


Sobota
 

Zpočátku dne bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo občasný déšť. Během dne budou srážky od západu republiky ustávat a oblačnost bude ubývat. Noční teploty se budou pohybovat mezi 16 až 12 °C. Denní teploty pak mezi 21 až 25 °C.
 

Mapa srážek - sobota 10. 8.
Zdroj: Meteopress

 

Neděle

V neděli bude převážně polojasno, ojediněle se objeví mlhy. Noční teploty budou 14 až 10 °C. Přes den se budou pohybovat mezi 23 až 27 °C.
 


Pondělí

 

Počasí v první pracovní den nového týdne ovlivní další studená fronta, bude polojasno, postupně se ale zatáhne a místy se objeví přeháňky a ojediněle i bouřky. Noční teploty budou 15 až 11 °C, denní teploty budou 24 až 28 °C.
 

Úterý
 

Během úterý bude oblačno až polojasno, místy se objeví přeháňky. Noční teploty budou 17 až 13 °C, na západě území bude chladněji - jen okolo 11 °C. Denní teploty budou v úterý 24 až 28 °C.
 


Výhled počasí na středu až sobotu

 

V tomto období bude skoro jasno až polojasno, jen ojediněle při zvětšené oblačnosti se objeví přeháňky nebo bouřky. Noční teploty budou 14 až 8 °C. Denní teploty se pak budou pohybovat mezi 22 až 29 °C.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Opalování nahoře bez nebo ne? Sexy zážitek, ale pozor na zdraví!

Bacha na sluneční alergie. Vypadá to hrozně a ještě to svědí

Kolik vážila NEJVĚTŠÍ KROUPA světa? Na zem dopadla ve 160 km/h

tn.cz / hmr
Reklama