Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.5. 2014 16:18
kauza egypt

MATKA KRAMNÉHO LŽE! říká advokátka Klára Long Slámová

Klára Long Slámová a matka Petra Kramného
Zdroj: TN.cz

Matka Petra Kramného se včera po soudním jednání rozpovídala pro média o způsobu života jejího syna a jeho zavražděné manželky Moniky a dcery Kláry. Prozradila, že Monika byla na svou dceru tvrdá a dokonce jí měla říkat, že je tlustá. Advokátka pozůstalých Klára Long Slámová s tím zásadně nesouhlasí.

Matka Petra Kramného nenechala během včerejšího rozhovoru na zesnulé Monice Kramné skoro nit suchou. Promluvila o jejím údajně podivném vztahu k její dceři Kláře. "Monika ji nikdy neoslovila jemně, ale jen tvrdě Kláro. Vyčítala jí, že je tlustá a má odstávající uši. Došlo to tak daleko, že Klárka musela držet dietu a zakazovala jí jíst sladké," řekla matka Petra Kramného deníku Blesk.

 

Redakce TN.cz se dnes obrátila na advokátku pozůstalých Kláru Long Slámovou, aby se k tomuto tvrzení vyjádřila. "Já k tomu mohu říci jediné. Je to samozřejmě lež," reagovala Klára Long Slámová.


 

Matka Kramného promluvila také o údajné nevěře Moniky. "Soused upozornil Petra, že je mu žena nevěrná," řekla deníku matka Kramného. "Jakékoliv očerňování a osočování osoby, která se již nemůže bránit, neboť je mrtvá - navíc dle policejního spisu mrtvá proto, že jí a její Klárku měl usmrtit právě Petr Kramný, považuji za nejen nemorální, ale i přitěžující samotnému obviněnému," reagovala Klára Long Slámová, která je šokována způsobem, jakým se matka snaží svému synovi pomoci.

 

16

Odvážné fotky Moniky Kramné

Zdroj: archiv

MONIKA KRAMNÁ - 5

Hodnocení:

 

"S jednáním, které koná matka Petra Kramného, jsem se nikdy ve své praxi nesetkala a nenacházím pro ně jakékoliv pochopení. Nerozumím tomu, jak se takto může chovat osoba, která v jeden okamžik přišla o svou vnučku a snachu. To, že se matka zastává svého syna, chápu, ale nemohu akceptovat způsob, kterým tak činí," zlobí se Slámová.

 

 

Soud v Karviné včera projednával žádost o propuštění Petra Kramného z vazby a zamítl ji. Soudce i státní zástupce mají strach z toho, že by mohl Petr Kramný utéct za hranice Česka.

 

"Soud rozhodl správně a plně v souladu se spisem a důkazy, které se v něm nacházejí. Vzhledem ke skutečnosti, že Petr Kramný je stíhán pro zvlášť závažný zločin vraždy, za který mu hrozí vysoký (v tomto případě i doživotní) trest, tak již tato okolnost bez dalšího odůvodňuje vazební stíhání. Nelze přehlédnout ani tu skutečnost, že soud měl k dispozici i důkazy o tom, že již v Egyptě měl Petr Kramný plánovat útěk v době, kdy měl obavy ze zatčení a trestu," uzavírá Klára Long Slámová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lži Leoše Mareše

3 lži o alkoholu, co vám lidi cpou do hlavy

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

27.5. | 19:52 nichts obernichts
14
Nutno podotknout, ze pani advokatka Long-Slamova se rodine Moniky NABIDLA, ...
27.5. | 18:47 novus
-9
NEmocna exhibionisticka courecka a tady se zni dela andelicek..Ztehle Moniky by ...
29.5. | 21:19 zmrdkoumous
-2
Náhlasit nevhodný komentář
vsadim kilo,ze kramnej tu babu starou uspokojoval jak oralne tak i soulozi...je to jasny incestoidni vztah...to mam z villonovy knihy...kramnej byl od malicka zaucen tou hnusnou raspli a ta zarlila na moniku!tak se zrodit dabluv plan!!!! petr bude jen muj jen muj!!!!!! rekla stara kramna a zabalila ...
28.5. | 21:21 russoo
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Je to možné ovšem potom nechápu proč po něm Slámová tak jde...podle ní musel mít snížené rozpoz...bla bla atd.
28.5. | 19:20 Jana Zdamlová
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Neměl i nějakou bouli i Kramný?
28.5. | 17:23 russoo
2
Náhlasit nevhodný komentář
To je ta Slámová co obhajuje vraha z Jihlavy Kisiova? Připomeňme si její obhajobu...on měl v minulosti úder do hlavy a tak měl při činu snížené rozpoznávací schopnosti. Takže podle této potvory, každý kdo měl v mládí pár boulí tak může být klidně i masovým vrahem bez trestu! Je to mrcha a nevěřím ...
28.5. | 13:55 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tenistko-10.09--Je zde proti hyenam!---Vase slova..--Hyena je mrchozrout..Bez mrtvol se neobejde..Stejne jako vy!
28.5. | 13:51 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tady tolik lidi resi problemy ktere by tady nebyly kdyby tu oni nebyli...
28.5. | 13:30 vilon2
1
Náhlasit nevhodný komentář
grann ty starej hade, to je mě jasny ,že maš tel, na kramnaky
28.5. | 12:52 allanaldik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Dodam ze se neda verit nikomu ani tem advokatkam. Lzou vsichni tak co se osocuji ze lzí.
28.5. | 12:50 haha33
2
Náhlasit nevhodný komentář
vilon, mě byla vcelku jeho sestra i před tím jedno, pokud udělala správnou věc, tak mohu i změnit názor na její osobu. To, že skolabovala maminka můžete psát horem dolem, naše vina to nemohla být, leda tak bulváru a toho, že jí umřela dcera a vnučka . Chcete to svádět na jiné tak si poslužte, ...
28.5. | 12:48 Grann Johann
-2
Náhlasit nevhodný komentář
vilon2 28.5.2014 11:39 Starej? :))))...neumíte googlovat? Jen se snažte, já je mám už dávno.