Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2014 21:26
Křivé obvinění

Michal (15) byl obviněn z šikany! Policisté ho vyvedli ze třídy v poutech

Zdroj: TV Nova

Pro patnáctiletého Michala z Červených Peček si přímo během vyučování přišli kriminalisté a kvůli údajnému obvinění z loupeže ho s pouty na rukou zadrželi a odvezli k výslechu.

Policisté takto zasáhli na základě obvinění chlapcova mladšího spolužáka, který tvrdil, že ho Michal šikanuje. Jenže nařčení z loupeže i šikanování nakonec jedenáctiletý chlapec odvolal s tím, že si vše vymyslel.

Reklama


Policisté jednali na základě rozhodnutí státního zástupce. Michal byl obviněn z loupeže a kvůli údajnému ovlivňování svědků ho policisté převezli do Prahy. Tam zůstal v cele do druhého dne.


Michal cítil velkou křivdu - právem. Mladší spolužák ho nařkl, že musí pro Michala krást rodičům peníze a alkohol, ale ukázalo se, že jedenáctiletý kluk si všechno vymyslel. Rodiče Michala i dalších dětí jsou přesvědčeni, že s chlapcem policie při zatýkání neměla jednat tak přísně.


Případ je navíc zapeklitější. Ředitelka školy měla navíc jeho spolužáky nutit, aby vypovídali proti Michalovi. A to i po jeho zadržení. Po zadržení Michala vygradovaly spory mezi vedením školy a rodiči. Ti proti chování ředitelky sepsali petici. Podepsalo ji 108 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Herec Jiří Štrébl trpí za roli Miloše Knoblocha v Ulici: Šikanují a bijí ho fanoušci

Michael Douglas v šoku: Jeho syn zažívá ve vězení tvrdou šikanu!

pet TN.cz
Reklama