Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2014 18:22
kauza egypt

Mohla z ní být modelka, ale on tak žárlil! Podívejte se na úchvatné fotky Moniky K.

MONIKA KRAMNÁ - 1
Zdroj: archiv

Monika Kramná se sice příkladně starala o seniory v domě s pečovatelskou službou, ale její sny se upínaly jinam. Chtěla být modelkou. To by ale její manžel Petr nesměl tolik žárlit. Co si o fotkách Moniky Kramné myslí profesionálové.

Monika Kramná chtěla prorazit jako modelka a dokonce uvažovala o tom, že nafotí akty! Jenže Petr Kramný její tajné sny neznal. A když zjistil, že odvážné fotky existují, měl údajně pořádný vztek. 
 

Odvážných snímků, které Monika nafotila, je plný internet. Uvažovala o tom, že by možná chtěla mít jednou ve své sbírce i vlastní akty, ale ty už nafotit nestihla. Byla zavražděna 30. července během dovolené v egyptské Hurghádě.
 

16

Odvážné fotky Moniky Kramné

Zdroj: archiv

MONIKA KRAMNÁ - 5

Hodnocení:


 

Manžel na Moniku velmi žárlil. Těsně po smrti manželky a dcery si dokonce stěžoval na to, že Monika trávila mnoho času na internetu. A měl pravdu. Monika měla kromě profilu na Facebooku i profily na dalších webech. Například i na stránkách, kam si dávají fotky ženy, které chtějí prorazit ve světě modelingu.
 

ADOPCE! TO JE NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ V RODINĚ KRAMNÉHO! VÍCE ZDE!
 

Mohla se ale stát opravdu profesionální modelou? Měla na to? Pro deník Aha! ohodnotil fotky fotograf Jakub Ludvík. Ten fotí zejména celebrity. Podle něj se jedná o hezké amatérské fotky, které končí většinou v šuplíku. Kdyby ale Monika chtěla, měla prý navíc. "V jejím věku mohla dělat někde v reklamě," domnívá se Ludvík. 
 

Zabil je prý pomocí elektřiny: 


 

Jenže k vysněné kariéře se Monika nikdy nedostala. Byla zavražděna během letní dovolené v Egyptě. Osudný den zemřela i její dcera Klárka.

 

 

Policie se domnívá, že obě ženy zavraždil Petr Kramný. Za to mu hrozí doživotí. Jenže Kramný to popírá. Podle něj Moniku a Klárku někdo v Egyptě otrávil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázračná proměna Ewy Farné: Cože? Kdo je ta sexy modelka?

Idol britských puberťaček? Vyzáblá modelka Alexa. Chodící reklama na anorexii

sta TN.cz