Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.4. 2011 21:03

Nahrávky Kočí: ŠOK! BEZNADĚJ! Takhle politici ZAMETAJÍ S VOLIČI

Zdroj: TV Nova

Po zveřejnění nahrávky poslankyně Kristýny Kočí zavládlo na české politické scéně znechucení. Kočí pravost nahrávky nepopřela, avšak tvrdí, že lhala záměrně. V nahrávce také zaznělo, že bývalí členové Věcí Veřejných chtějí založit novou stranu.

Server Týden.cz zveřejnil ve čtvrtek celou nahrávku bývalé šéfky poslanců Věcí veřejných Kristýny Kočí, na které komunálním politikům z Moravskoslezského kraje vysvětluje své plány. Na záznamu uvádí, že se exministr Pavel Drobil (ODS) vrací do politiky a společně s kmotry ODS chystá novou stranu.

 

Kompletní přepis nahrávky najdete přiložený jako dokument pod tímto článkem


"No, vždyť počkej, my máme na účtech už 120 milionů na novou stranu," reaguje Kočí v nahrávce na slova komunální političky Markéty Dobešové, že s Lukášem Víchem chce založit novou stranu.

 

PSALI JSME:

TAJNÁ NAHRÁVKA O PUČI! Kočí přiznala její pravost! Je to mystifikace, tvrdí

Věci veřejné promluvily o tajné nahrávce! Mají z ní radost

VLÁDNÍ KRIZE: Nečas odmítá, že by za pučem ve VV stála ODS


Z jejích slov vyplývá, že má podporu části ODS. Ta se odstraněním ministrů Věcí veřejných z vlády údajně snaží poškodit i premiéra Petra Nečase (ODS). "Jestli to prostě nezvládne, tak oni ho odstřelej. Vezme to někdo jinej, já nevím kdo," říká Kočí na záznamu.


Dodává, že mocným členem ODS je především Petr Tluchoř. Za ním prý stojí regiony. Podle Kočí to byl on, kdo donutil Petra Nečase, aby odvolal ministry VV Radka Johna, Víta Bártu a Josefa Dobeše. "Oni furt počítají s tím, že se chtějí udržet u koryt, ale paradoxně, u koryta jedinej, kdo se chce udržet, je Petr Nečas, kterej tímhle přichází o tu podporu," uvádí Kočí.


Poslankyně dále přiznává, že spolu s Tluchořem komunikuje i s šéfem ČEZ Martinem Romanem. "Těm velkejm hráčům, se kterejma my mluvíme, se hodí předčasný volby. Romanům a tak," říká Kočí.


Dodala, že do vysoké politiky by se měl vrátit i bývalý ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS), který odstoupil kvůli korupčnímu skandálu v prosinci. "Pavel se už vrátil. My jsme ho spolu s Petrem vrátili do hry," uvádí Kočí.


Podle ní má Vít Bárta v plánu řídit všechna ministerstva Věcí veřejných "ze zákrytu". "No, oni se všichni v nějakou chvíli pos.... Kamil (Jankovský, ministr pro místní rozvoj – pozn. redaktora) se asi hrozně bál toho, že když odstoupí jenom Bárta, tak to bude ještě horší, protože jim bude řídit ty ministerstva a bude je tam řídit a kasírovat. To on teďka dělá, ale nedělá to ve 100 procentech," říká Kočí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kočí: VV jsou SEKTA a Bárta VYMÝVÁ MOZKY!


Na nahrávce tvrdí, že spolupracuje s redaktorem MF Dnes Jaroslavem Kmentou. "Já to samozřejmě hraju s těma ODS kmotrama, ale s těma, který to chtějí změnit," dodává Kočí.


Na nahrávce se pochválila, že její činy vyvodili pro celé Věci veřejné důsledky. "ABL je teďka mrtvá firma, oni nemají prachy. Uvědomte si, že největším průs..., proč on potřeboval to ŘSD, tak je to, že on je bez peněz, Bárta je bez peněz. On šel do tý politiky, ale on ty prachy pro ABL ještě nevydělal, takže ten je mrtvej. Bez ABL nemůže držet ten svůj politickej vliv a on jako politik už je odvařenej. Radek John všem dokázal, že je neschopná figurka, ten už je taky mrtvej. Jestli se půjde do předčasných voleb, tak i za tuhle věc jsem strašně ráda," uvedla Kočí.


Dodala, že akci chystá tři čtvrtě roku. Jediné nebezpečí prý pro ni znamená prezident Václav Klaus. "On se taky pos... při tom nárůstu těch informací. V tý společnosti se to posouvá, takže on si toho moc nedovolí, navíc podle všeho se chystá za mne postavit Havel," dodala Kočí.


Rozhovor na nahrávce ukončuje telefonátem. "Já jdu teďka na chvíli s Petrem, zajdu zjistit, jakej je stav u vás v klubu," říká do telefonu. Po té, co ho položí, komunálním politikům vysvětluje: "Další odéesáckej kmotr. Největší kmotr."
 

Přepis nahrávky Kristýny Kočí [pdf]

tn.cz / Mediafax

Diskuze

16.4. | 21:08 franta sádra
0
Náhlasit nevhodný komentář
A havel o ničem neví tak tomuhle člověku věřím ale naopak je to blb který řekne pravý opak než si myslí,ten už napléskal kidů bebilních.
16.4. | 20:54 franta sádra
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je to ku rva a měla by okamžitě odstoupit . A BÁRTA NA HRAD VYSTŘÍDAT TUNELDĚDKA.
15.4. | 12:38 divimse
0
Náhlasit nevhodný komentář
hádanka:-chová se jako děv.a,mluví jako kur.a,kdopak to asi je?napovím:nová posila poslaneckého klubu ODS!
15.4. | 11:46 Antonín Jež
0
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím si, že už toho bylo dost a že ti,kteří jsou momentálně u koryt by měly dátpolitice sbohem a jít někam "OBJÍMAT STROMY" a nebo se živit poctivou prací. Co se týká té otázky špiclování jak píše "aposotor" tak si myslím, že V DEMOKRATICKÉ SPOLEČNOSTI která ...
15.4. | 09:53 apostolor
0
Náhlasit nevhodný komentář
arabiko66 špiclovalo se v minulosti,špicluje se nyní a špiclovat se bude i nadále, ať se nám to líbí,nebo ne. Otázkou zůstává, kdo,proč, za jakým cílem a hlavně důvěryhodnost takové informace. Nastrčit si štěnici může dnes kdejakej amatér třeba proto, aby zjistil, zda mu milá nepíchá okolo. ...
15.4. | 08:55 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pozor--rescue laka na pochybne produkty!! Tahni,rescatore!
15.4. | 08:47 já veb
0
Náhlasit nevhodný komentář
KRYSTÝNO VEM SI POD PAŽI MLADOU FRONTU A VYRŘI SI S NÍ ŘIT POTOM SE SEBER A TÁHNI SKUSIT MAKAT DO FABRIKY A VYZKOUŠEJ NA VLASTNÍ KŮŽI CO JSTE NÁM S MODROU ZLOČINOU PARTOU PŘIPRAVILI ZA ŽIVOTNÍ PODMÍNKY
15.4. | 08:37 já veb
0
Náhlasit nevhodný komentář
ŠOK TAKHLE NOVINÁŘI MF PODPLACENI ZA POMOCI KOČÍ A MODRÝCH KMOTRŮ ZAMETAJÍ ZLODĚJINY VE STÁTNÍM ROZPOČTU
15.4. | 08:34 já veb
0
Náhlasit nevhodný komentář
kočí je loutka najivní kariéristka tentokrát šlápla do hovna a to bude tluchořovo moooc smrdí
15.4. | 08:32 inocsulreb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Oco je horsi ABL nez treba Bakala??
Obchodní sdělení

Bohemia Apple