Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.11. 2013 21:03
Módní policie

Nečas zarůstá vousem: Podívejte se, co Nagyová udělala z nudného kravaťáka

Zdroj: TV Nova

Nová manželka Petra Nečase Jana Nagyová Nečasová si expremiéra vzala pěkně do parády. Nejenže stála u krachu jeho politické kariéry, teď zřejmě chce zlikvidovat i jeho šatník, který se v minulosti zakládal na elegantních oblecích.

Expremiér Petr Nečas dorazil ve čtvrtek ráno v doprovodu svého právníka k výslechu k případu údajného zneužití vojenského sledování exmanželky Radky, kterou si měla objednat jeho současná manželka Jana.

 

V policejní budově na pražském Perštýně strávil 45 minut. Poté nakrátko předstoupil před zhruba dvě desítky novinářů. A ti nestačili zírat. Z upraveného kravaťáka v obleku s důkladně oholenou tváří, jak si jej ostatně pamatujeme, se stal zarostlý Rumcajs, který zkouší novou image a la pražský hipster.

 

16

GALERIE: Z elegána Nečase je hipster

Zdroj: ČTK

Petr Nečas

Hodnocení:

 

Tvář si Nečas neholí od červnového skandálu, kdy byla na několik týdnů policií zadržena expremiérova tehdy ještě milenka Nagyová. Na konci léta se vzali a od té doby se Nečas na veřejnosti příliš neukazuje.

 

Odložil také své staré brýle. Místo elegantních brýlí bez obroučků teď nosí módní se silnými černými obroučky. Také jeho šatník je nový. Tmavé obleky jsou minulostí, místo nich vytáhl kostkovaný blazer a značkovou šálu.
 

TN.cz
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?