Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.10. 2009 19:21

Nelegální závod se prohnal po dálnici. Policie je bezmocná

Luxusní auta Diamond race-1
Zdroj: Oficiální zdroj
Nelegální závod se prohnal Českem i začátkem září. Jízdu tehdy zatrhli až němečtí policisté. Ilustrační foto

Po dálnici D1 se v neděli vpodvečer nejspíš prohnal nelegální závod. Policisté ale řidiče chytli až ve chvíli, kdy jeli podle předpisů.

Řidiči jedoucí v neděli pozdě odpoledne po dálnici D1 směrem na Prahu nahlásili, že se kolem nich valí obrovskou rychlostí drahá a rychlá auta. Ta údajně v běžném provozu svištěla rychlostí přes 200 kilometrů v hodině.


Dálniční policisté se snažili piráty silnic, podle všeho účastníky nelegálního závodu, sledovat, ale vzhledem k jejich velké rychlosti už je nemohli změřit. Dali tak alespoň hlášení kolegům z Prahy, že se na ně řítí rychlá auta.


Pražští policisté proto postavili na kraj metropole hlídky a čekali, až sklapne past. Piráti silnic ale do Prahy přijeli pomalu, protože je zbrzdily kolony řidičů vracejících se z víkendu.


Když policisté zastavili v Legerově ulici několik rychlých aut s nálepkami Diamond Race na kapotě, mohli si maximálně opsat poznávací značky a podle dokladů zjistit, jak se údajní černí závodníci jmenují. Pokutu jim ale uložit nemohli.


Podle našich informací se závodu mělo účastnit minimálně pět aut, která odstartovala ze Slovinska. Jejich cílem byla právě Praha.


Je to přitom teprve pár týdnů, co česká policie bezmocně přihlížela jinému nelegálnímu závodu. Diamond Race tenkrát tvrdě ukončili až němečtí policisté, kteří milovníkům rychlosti zabavili auta.

pez s přispěním Jiřího Borovce TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.10. | 20:26 pert pittty
0
lidi tady budou byli a neztratí se jde jen o to jak se kdo chová a kdo jim co ...
25.10. | 20:47 vymrdanec
-1
Doufám že se všichni ti čuráci v těch svých posraných plechovkách pozabíjí.
27.10. | 20:58 koxkum
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie není bezmocná.Co se týká buzerování v obci za 55 to jim jde naprosto dobře.To jsou sonyboys navýši a důležití že by jim brk do prdele nestrčil.Ovšem jinak už je to horší.
27.10. | 13:53 hypercar
0
Náhlasit nevhodný komentář
to wendy002. Obludný je tvůj depresivní a pesimistický pohled na svět! Kdybych přemýšlel jako ty tak by mě nebavilo vůbec žít a šel bych skočit z nuseláku. Lituji tě.
27.10. | 12:58 Václav Špičák
0
Náhlasit nevhodný komentář
To originaltrotl.Takovou policii chtěly modré straky.To hypercar.Váš pohled na věc je obludný.Doržování zákonů přeci musí vyhovovat každému a tedy i Vám.Jinak se dožijete toho,že kamion pojede proti Vám v protisměru.Z Vaší nemovitosti si každý bude brát, co bude chtít.A až budete křičet a stěžovat ...
26.10. | 22:16 hypercar
0
Náhlasit nevhodný komentář
Všem ostatním závistivcům co jezdí ve filckách a závidí auta těm schopnějším,akčnějším a kreativnějším lidem vzkazuji VYSERTE SI OKO.
26.10. | 10:49 theurbanek1
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie je taková jakou si ji celý národ udělal.Když se do nich trefuje každý od malýho dítěte, bez zásahu rodiče až po nejvyšší představitele tohohle státu, takže nemá oporu v nikom ani v zákonech téhle země, nemůžete se ničemu divit.Jestliže především zákony stojí na starně gaunerů, nedivím se ...
26.10. | 08:00 Ukradeny Trotl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie není bezmocná, ale k smíchu.
25.10. | 23:41 jiri machala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nemohli jim udělit pokuty protože měli v lékárničkách nerezové nůžky.
25.10. | 21:25 helahela
0
Náhlasit nevhodný komentář
To si naše policie zase neumí poradit? Tak je měli stopnout ještě před kolonou.
25.10. | 20:47 vymrdanec
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám že se všichni ti čuráci v těch svých posraných plechovkách pozabíjí.
25.10. | 20:26 pert pittty
0
Náhlasit nevhodný komentář
lidi tady budou byli a neztratí se jde jen o to jak se kdo chová a kdo jim co závidí tak prosím neřeste to co není ve vaší moci