Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2014 18:19
galerie Odvážné snímky

NOVÉ FOTKY: Žárlil Kramný kvůli aktům? Podívejte, co nafotila Monika před dovolenou

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Monika Kramná chtěla prorazit jako modelka a dokonce uvažovala o tom, že nafotí akty! Byl tohle pravý důvod proč Petr Kramný na ni tak žárlil?

Nabízela se na internetu jako modelka, nafotila odvážné snímky a dokonce uvažovala o tom, že nafotí i akty. Taková byla Monika Kramná, která spolu se svou dcerou zemřela vloni v létě na dovolené v Egyptě.
 

Manžel Petr na ni přitom velmi žárlil. Těsně po smrti manželky a dcery si dokonce stěžoval na to, že Monika trávila mnoho času na internetu. A měl pravdu. Monika měla kromě profilu na Facebooku i profily na dalších webech. Například i na stránkách, kam si dávají fotky ženy, které chtějí prorazit ve světě modelingu.


15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky


 

"Ahojte. Ráda fotím, ale přiznám se, že na to nemám moc času. Pokud se ale domluvíme, budu mít radost, když budou obě strany spokojené. Nebojte se mě kontaktovat a zeptat se na cokoli," napsala Monika na jednu ze stránek.
 


Tam o sobě také prozradila, že má míry 85-69-86 a že je ve focení středně pokročilá. Jen několik týdnů před odjezdem na osudovou dovolenou pak poznamenala: "Nerada fotím akty. Ale možná někdy. Možná. Budu ráda za jakékoli nabídky, při kterých nasbírám více zkušeností. Mějte se hezky a ať se vám všem daří :)."
 


Kramný se nechal slyšet, že Monice dal na vybranou. Buď internet, nebo on. Monika ale dala přednost internetu, a to se jí možná stalo osudným. Zemřela v červenci loňského roku v egyptské Hurghádě. Kramného policie před několika dny obvinila z dvojnásobné vraždy.


Modelka Monika Kramná
Modelka Monika Kramná


Krajský soud v Ostravě dnes vydal prohlášení, podle kterého o stížnosti Kramného proti vazbě dnes nerozhodne. Jestli se tedy Kramný z vazby dostane, se tedy rozhodne až příští týden.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jákl Vítová: Z focení aktů jsem vybruslila! Teď bruslím s dětmi

Krásná Kamila Nývltová: Chtěla bych nafotit akty!

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Fotili bychom se nazí?
Ta má odvahu! Baculatá Superstar Leona Šenková nafotila akty!
Vyfoťte si sex a vyzdobte ložnici akty
Ďábelská Alena v andělském těle
Hanbaté fotky devatenáctileté Justyny!

Aplikace tn.cz
vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.3. | 08:35 bobule6
10
ro07, to jen minipe je nejspíš nějaký úchyl nebo svým zjevem zamindrákovaná ...
14.3. | 08:43 drazilova11
-9
me osobne to hlava nebere,jestli to udelal nebo ne to resit nebudu,ale proc by ...
4.8. | 10:08 Tzs Ops
5
Žádná velká krasavice to nebyla,jen velice hloupá ženská z Karviné,nic víc nic míň.Dejte už prosím pokoj jí a dceři,velice těžko se dovíme pravdu,jen novinářské hyeny a hloupí lidé se ukájejí nad lidském neštěstí.
16.3. | 12:54 Roman Kalhous
1
luisina1, hezký den. Roman.
16.3. | 11:13 Luisa Chevalier
3
Rkpce znam e.jen cca 9hotelovych komplexu.Kolegyne tam zila.Zalezi jak kde,ale chlapi tam jsou v zasade "pani" a haji si sve za kazdou cenu.obecne.Vse je v lidech.hezky den.luisa
16.3. | 09:54 Roman Kalhous
1
luisina1. Dobrý den, nešťastná nehoda později někým zamaskovaná se také nedá vyloučit a PČR s touto variantou určitě také paralelně pracuje nebo pracovala. Po rychlém a pečlivém úklidu tam asi pro tamní vyšetřovatele nezbyly žádné stopy včetně tělních tekutin. Tu druhou možnost mi nějak rozum ...
16.3. | 08:27 Luisa Chevalier
2
Rkpce.dobry den.zamyslim se i nad nestastnou nahodou,kterou by e.mohl chti zakryt.Lekar mi rekl,ze uraz umrti el.proudem se pozna jiz pri ohledani tela.Udajne jim nebylo dobre,pily tekutiny alahev se mohla zvrhnout a natect do zasuvek.Nektera z divek sahla na drat,ktery mohl couhat ze zasuvky(v ...
16.3. | 00:44 Roman Kalhous
0
luisina1, nic konkrétního, je to jenom další možnost, možná se znali. Společná fotografie na pláži se mi také nezdála, ten křečovitý výraz MK mohl být z horka, pouhá spekulace. Neznám mentalitu těchto lidí, ale na některé věci mohou být hodně citliví. Asi není úplně dobré, když mají k účtu na FB ...
15.3. | 23:52 Luisa Chevalier
4
rkpce15.3.2014 14:36 někam se ztratila 1.zpráva, psala jsem, že je to E.fotograf,znali se, možná ji i fotil?
15.3. | 23:47 Luisa Chevalier
2
rkpce15.3.2014 14:36 dívala jsem se je tam spousta videí, něco konkrétního?
15.3. | 23:38 Luisa Chevalier
2
rkpce15.3.2014 14:36 myslím, že se znali. Pán bude zkušený. Ano, meningokok také umí své
15.3. | 22:50 jana vilímková
-3
Nevěřím,že zrovna tady o těch fotkách a profilu PK nevěděl?!Spíš v tomto si myslím,že ba naopak byl hrdý na ní,že je tak krásná-jinak by se určitě o tomto nezapomněl zmínit!K jeho povaze narcise,by tohle mohlo vyhovovat!Vše repre!!!