Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2014 18:19
galerie Odvážné snímky

NOVÉ FOTKY: Žárlil Kramný kvůli aktům? Podívejte, co nafotila Monika před dovolenou

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Monika Kramná chtěla prorazit jako modelka a dokonce uvažovala o tom, že nafotí akty! Byl tohle pravý důvod proč Petr Kramný na ni tak žárlil?

Nabízela se na internetu jako modelka, nafotila odvážné snímky a dokonce uvažovala o tom, že nafotí i akty. Taková byla Monika Kramná, která spolu se svou dcerou zemřela vloni v létě na dovolené v Egyptě.
 

Manžel Petr na ni přitom velmi žárlil. Těsně po smrti manželky a dcery si dokonce stěžoval na to, že Monika trávila mnoho času na internetu. A měl pravdu. Monika měla kromě profilu na Facebooku i profily na dalších webech. Například i na stránkách, kam si dávají fotky ženy, které chtějí prorazit ve světě modelingu.


15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky - 4

Hodnocení:


 

"Ahojte. Ráda fotím, ale přiznám se, že na to nemám moc času. Pokud se ale domluvíme, budu mít radost, když budou obě strany spokojené. Nebojte se mě kontaktovat a zeptat se na cokoli," napsala Monika na jednu ze stránek.
 


Tam o sobě také prozradila, že má míry 85-69-86 a že je ve focení středně pokročilá. Jen několik týdnů před odjezdem na osudovou dovolenou pak poznamenala: "Nerada fotím akty. Ale možná někdy. Možná. Budu ráda za jakékoli nabídky, při kterých nasbírám více zkušeností. Mějte se hezky a ať se vám všem daří :)."
 


Kramný se nechal slyšet, že Monice dal na vybranou. Buď internet, nebo on. Monika ale dala přednost internetu, a to se jí možná stalo osudným. Zemřela v červenci loňského roku v egyptské Hurghádě. Kramného policie před několika dny obvinila z dvojnásobné vraždy.


Modelka Monika Kramná
Modelka Monika Kramná


Krajský soud v Ostravě dnes vydal prohlášení, podle kterého o stížnosti Kramného proti vazbě dnes nerozhodne. Jestli se tedy Kramný z vazby dostane, se tedy rozhodne až příští týden.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jákl Vítová: Z focení aktů jsem vybruslila! Teď bruslím s dětmi

Krásná Kamila Nývltová: Chtěla bych nafotit akty!

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Fotili bychom se nazí?
Ta má odvahu! Baculatá Superstar Leona Šenková nafotila akty!
Vyfoťte si sex a vyzdobte ložnici akty
Ďábelská Alena v andělském těle
Hanbaté fotky devatenáctileté Justyny!

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.3. | 08:35 bobule6
10
ro07, to jen minipe je nejspíš nějaký úchyl nebo svým zjevem zamindrákovaná ...
14.3. | 08:43 Helena Drazilova
-9
me osobne to hlava nebere,jestli to udelal nebo ne to resit nebudu,ale proc by ...
4.8. | 10:08 Tzs Ops
5
Náhlasit nevhodný komentář
Žádná velká krasavice to nebyla,jen velice hloupá ženská z Karviné,nic víc nic míň.Dejte už prosím pokoj jí a dceři,velice těžko se dovíme pravdu,jen novinářské hyeny a hloupí lidé se ukájejí nad lidském neštěstí.
16.3. | 12:54 Roman Kalhous
1
Náhlasit nevhodný komentář
luisina1, hezký den. Roman.
16.3. | 11:13 Luisa Chevalier
3
Náhlasit nevhodný komentář
Rkpce znam e.jen cca 9hotelovych komplexu.Kolegyne tam zila.Zalezi jak kde,ale chlapi tam jsou v zasade "pani" a haji si sve za kazdou cenu.obecne.Vse je v lidech.hezky den.luisa
16.3. | 09:54 Roman Kalhous
1
Náhlasit nevhodný komentář
luisina1. Dobrý den, nešťastná nehoda později někým zamaskovaná se také nedá vyloučit a PČR s touto variantou určitě také paralelně pracuje nebo pracovala. Po rychlém a pečlivém úklidu tam asi pro tamní vyšetřovatele nezbyly žádné stopy včetně tělních tekutin. Tu druhou možnost mi nějak rozum ...
16.3. | 08:27 Luisa Chevalier
2
Náhlasit nevhodný komentář
Rkpce.dobry den.zamyslim se i nad nestastnou nahodou,kterou by e.mohl chti zakryt.Lekar mi rekl,ze uraz umrti el.proudem se pozna jiz pri ohledani tela.Udajne jim nebylo dobre,pily tekutiny alahev se mohla zvrhnout a natect do zasuvek.Nektera z divek sahla na drat,ktery mohl couhat ze zasuvky(v ...
16.3. | 00:44 Roman Kalhous
0
Náhlasit nevhodný komentář
luisina1, nic konkrétního, je to jenom další možnost, možná se znali. Společná fotografie na pláži se mi také nezdála, ten křečovitý výraz MK mohl být z horka, pouhá spekulace. Neznám mentalitu těchto lidí, ale na některé věci mohou být hodně citliví. Asi není úplně dobré, když mají k účtu na FB ...
15.3. | 23:52 Luisa Chevalier
4
Náhlasit nevhodný komentář
rkpce15.3.2014 14:36 někam se ztratila 1.zpráva, psala jsem, že je to E.fotograf,znali se, možná ji i fotil?
15.3. | 23:47 Luisa Chevalier
2
Náhlasit nevhodný komentář
rkpce15.3.2014 14:36 dívala jsem se je tam spousta videí, něco konkrétního?
15.3. | 23:38 Luisa Chevalier
2
Náhlasit nevhodný komentář
rkpce15.3.2014 14:36 myslím, že se znali. Pán bude zkušený. Ano, meningokok také umí své
15.3. | 22:50 jana vilímková
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nevěřím,že zrovna tady o těch fotkách a profilu PK nevěděl?!Spíš v tomto si myslím,že ba naopak byl hrdý na ní,že je tak krásná-jinak by se určitě o tomto nezapomněl zmínit!K jeho povaze narcise,by tohle mohlo vyhovovat!Vše repre!!!