Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2014 18:19
galerie Odvážné snímky

NOVÉ FOTKY: Žárlil Kramný kvůli aktům? Podívejte, co nafotila Monika před dovolenou

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Monika Kramná chtěla prorazit jako modelka a dokonce uvažovala o tom, že nafotí akty! Byl tohle pravý důvod proč Petr Kramný na ni tak žárlil?

Nabízela se na internetu jako modelka, nafotila odvážné snímky a dokonce uvažovala o tom, že nafotí i akty. Taková byla Monika Kramná, která spolu se svou dcerou zemřela vloni v létě na dovolené v Egyptě.
 

Manžel Petr na ni přitom velmi žárlil. Těsně po smrti manželky a dcery si dokonce stěžoval na to, že Monika trávila mnoho času na internetu. A měl pravdu. Monika měla kromě profilu na Facebooku i profily na dalších webech. Například i na stránkách, kam si dávají fotky ženy, které chtějí prorazit ve světě modelingu.


15

GALERIE: Nové fotky Moniky Kramné jako modelky

Nové fotky Moniky Kramné jako modelky - 4

Hodnocení:


 

"Ahojte. Ráda fotím, ale přiznám se, že na to nemám moc času. Pokud se ale domluvíme, budu mít radost, když budou obě strany spokojené. Nebojte se mě kontaktovat a zeptat se na cokoli," napsala Monika na jednu ze stránek.
 


Tam o sobě také prozradila, že má míry 85-69-86 a že je ve focení středně pokročilá. Jen několik týdnů před odjezdem na osudovou dovolenou pak poznamenala: "Nerada fotím akty. Ale možná někdy. Možná. Budu ráda za jakékoli nabídky, při kterých nasbírám více zkušeností. Mějte se hezky a ať se vám všem daří :)."
 


Kramný se nechal slyšet, že Monice dal na vybranou. Buď internet, nebo on. Monika ale dala přednost internetu, a to se jí možná stalo osudným. Zemřela v červenci loňského roku v egyptské Hurghádě. Kramného policie před několika dny obvinila z dvojnásobné vraždy.


Modelka Monika Kramná
Modelka Monika Kramná


Krajský soud v Ostravě dnes vydal prohlášení, podle kterého o stížnosti Kramného proti vazbě dnes nerozhodne. Jestli se tedy Kramný z vazby dostane, se tedy rozhodne až příští týden.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jákl Vítová: Z focení aktů jsem vybruslila! Teď bruslím s dětmi

Krásná Kamila Nývltová: Chtěla bych nafotit akty!

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Fotili bychom se nazí?
Ta má odvahu! Baculatá Superstar Leona Šenková nafotila akty!
Vyfoťte si sex a vyzdobte ložnici akty
Ďábelská Alena v andělském těle
Hanbaté fotky devatenáctileté Justyny!

vrl TN.cz
Reklama