Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.4. 2014 18:19
VELKÝ DEN

Ochrnutý Gross se pokusil s vypětím všech sil ZATLESKAT DCEŘI

Gross na premiéře
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

V pražském Divadle Brodway se uskutečnila premiéra nové muzikálové komedie Adam a Eva. Ve hře hraje dcera expremiéra Grosse Natálka. Stanislav Gross ji přišel podpořit, přesto, že se momentálně necítí vůbec dobře.

V pražském Divadle Brodway se uskutečnila premiéra nové muzikálové komedie Adam a Eva podle libreta Haliny Pawlowské a pod režijním vedením Zdeňka Zelenky. Podle reakcí diváků bylo zřejmé, že právě premiéra předčila očekávání. Mnozí umělci ani sám režisér nedovedli dopředu odhadnout reakci diváků. O to více mile byli překvapeni.
 

"Lidé se bavili, smáli se, tleskali a na konci tleskali vstoje. To je pro herce i režiséra tou největší odměnou. Jsme rádi, že se nám podařilo za skoro tři měsíce dát dohromady milou, zábavnou muzikálovou komedii, u které si lidé odpočinou a zasmějí se,“ řekl režisér Zdeněk Zelenka, který byl s výkony herců a zpěváků nad míru spokojený. Už z předchozích generálních zkoušek měl dobrý pocit.
 

Stanislav Gross
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

 

Josef Laufer, jako Bůh, Martin Písařík a Markéta Procházková v roli Adama a Evy, Josef Vojtek jako Lucifer, Dita Hořínková coby čertice, Tomáš Trapl jako růžový anděl Jofiel, či dětští představitelé Tomáš Ringel a Natálie Grossová coby Kain a anděl Gabriel nadchli diváky a vychutnali si zasloužený potlesk.
 

Ochrnutý Gross podpořil dceru
 

Podpořit svou dceru Natálku přišel i expremiér Stanislav Gross. Jeho život a zdravotní stav je nyní pod dohledem bulvárních médií. Podle Blesku má Gross ochrnuté ruce a se vším mu musí pomáhat manželka. Podle portálu extra.cz je na tom Gross prý mnohem hůře a rodina se bojí nejhoršího.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Helena Vondráčková vystoupila v gay klubu! Všichni jí tleskali

Dagmar řečnila, lidé tleskali, kníže spal!

sta / tn.cz ČTK