Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2014 18:04
Půjde do Říčan?

Odstěhuje se Josef Rychtář z domu Ivety Bartošové? Známe podrobnosti

Zdroj: TV Nova

Vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové Josef Rychtář už si prý začal balit kufry a z vily v Uhříněvsi se stěhuje. Údajně si odstěhoval už první věci a měl by se vrátit do Říčan do domu, kde bydlel se svou manželkou. Přečtěte si, co Rychtář doopravdy plánuje.

Josef Rychtář by měl opustit vilu zesnulé zpěvačky a jeho manželky Ivety Bartošové. Údajně už si odvezl i první věci. Jenže ve skutečnosti Rychtář nic takového neplánuje. Josef Rychtář televizi Nova celé stěhování rezolutně popřel.
 

Rychtář tak bude i nadále ve vile v Uhříněvsi bydlet a není úplně jasné jak dlouho. Nechal se však slyšet, že až bude Ivetin dům opouštět, vydá k tomu "oficiální tiskové stanovisko". Zřejmě aby si užil ještě posledních pět minut slávy.
 

Zatím není jasné, kdo vilu po tragicky zesnulé zpěvačce zdědí. Minulý týden Josef Rychtář ukázal kopii úředně potvrzené závěti, kdy by dědicem měl být Bartošové syn Artur. Ten se ale o dědictví či dům zatím příliš nezajímá.
 


"V domě zůstávám z více důvodů. Jednak mě nikdo nevyzval, že si jej nárokuje a mám se vystěhovat, mám strach, že ho někdo vykrade, a v neposlední řadě se musím postarat o Ivetina zvířátka, která tu po ní zůstala," uvedl před časem Rychtář, který se stará o kocoura Ťupíka a fenku Gejšu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zdrcený Macura promluvil: Proč mu utekla jeho blondýna?

Josef Rychtář: Rozplakal se nám do kamery

TN.cz