Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2011 22:25

Partner Kristýny Kočí: CO SE DĚJE V NAŠÍ LOŽNICI...

Adam Kožela, přítel poslankyně Kočí
Zdroj: TN.cz
Adam Kožela, přítel poslankyně Kočí

Hostem on-line rozhovoru na tn.cz byl Adama Kožela, přítel poslankyně Kristýny Kočí. Ptali jste se ho nejen na kauzu kolem odposlechů jeho přítelkyně.

V bytě poslankyně Kristýny Kočí se v pondělí našlo v ložnici odposlouchávací zařízení.


PODÍVEJTE SE:

Reportáž TV Nova

 


 

Podle vyjádření bývalého člena poslaneckého klubu VV Stanislava Humla se štěnice našla ukrytá za jednou za skříní v ložnici. Podle něj šlo o aktivní zařízení se SIM kartou. Policii zalarmoval právě Huml. Tvrdí, že do ložnice se podobná zařízení dávají nejčastěji. 

 

Kočí před svým domem novinářům řekla, že zařízení v bytě našla soukromá firma, kterou si poslankyně po posledních událostech najala. Uvedla, že ji někdo sleduje na ulici i v autě, proto si nechala prověřit byt. Kvůli nálezu se Kočí zhroutila, podpořit ji přijel přítel. Později vzkázala, že na čas odjede na utajené místo.


Jak celou záležitost vidí přítel Kristýny Kočí Adam Kožela? Co si myslí o sledování a štěnici v bytě?


"Je to sice nepříjemné a to hlavně pro Kristýnu, ale domnívám se, že v ložnici neděláme nic jiného než většina párů a žádného překvapení se nikdo nedočká," svěřil se Kožela na chatu tn.cz.


Ptali jste se ho mimo jiné i na údajný vztah Kočí s předsedou poslneckého klubu ODS Tluchořem. "Kristýna měla na pozici předsedkyně poslaneckého klubu se svými kolegy za ODS (P. Tluchořem) a TOP 09 (P. Gazdíkem) velmi dobré vztahy. Je to hlavně zásluha jejího charisma, že ji političní matadoři vzali mezi sebe. O žádných intimních kontaktech nevím. Samozřejmě není příjemné, když má debaty do pozdních nočních hodin s dvěma pány a pak se objeví třeba zprávy v blesku ohledně tajných schůzek. Na druhou stranu jsme si to při té příležitosti vyjasnili a má mou důvěru," reagoval KoželaRozhovor


 ČTĚTE TAKÉ:

 

 

tn.cz / Mediafax