Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2014 12:16
sebevražda

ONLINE: Rychtář se dnes opět vrátil na koleje, kde vyhasl život Ivety Bartošové

Rychtář jde na místo, kde zemřela Bartošová - 8
Zdroj: Martin Mithofer
Rychtář jde na místo, kde zemřela Bartošová

SEBEVRAŽDA BARTOŠOVÉ: Josef Rychtář odmítá, že by Ivetu Bartošovou trápil a měl podíl na její smrti. Novinářům ukázal obraz, který mu prý Bartošová namalovala jako důkaz lásky.

15:00 - Jen den po smrti zpěvačky Ivety Bartošové došlo ke rvačce mezi soky Josefem Rychtářem a Zdeňkem Macurou. Oba utrpěli šrámy! Foto a podrobnosti TADY.


11:26
- Josef Rychtář se opět vydal na koleje, kde vlak srazil a usmrtil Ivetu Bartošovou. Podle pravidel Drážní inspekce vstupuje do míst, kde nemá co dělat a jde mu o život. Že se nemůže s odchodem Ivety smířit, je ale pochopitelné.
 

Rychtář jde na místo, kde zemřela Bartošová - 10
Zdroj: Martin Mithofer Rychtář jde na místo, kde zemřela Bartošová

 

11:01 - Moderátor magazínu Prásk! Pavel Novotný ostře odsoudil seriózní média, která parazitují na smrti Ivety Bartošové. VIDEO najdete ZDE.
 

10:32 - Odborníci a psychologové se přou, kdo má největší podíl na smrti Ivety Bartošové. Zda Rychtář, alkohol či bulvární novináři. Pokud vás toto téma zajímá, podívejte se ZDE.
 

9:00 - Kolem 9. hodiny ranní začne pitva těla Ivety Bartošové na Ústavu soudního lékařství na Vinohradech. Rodina si může vyzvednout šaty a cennosti.
 

8:40 - Rychtář obvinil policii, že mu ukradla dopis na rozloučenou. V noci pak šel na policii s tím, že chce dopis od Ivety vrátit.

 

Lidé do Uhříněvsi k vile a na koleje kladou květiny a svíčky:

116

GALERIE: Lidé přinesli svíčky a květiny na místo, kde zemřela Iveta Bartošová

Zdroj: TN.cz

Květiny pro Ivetu Bartošovou - 13

Hodnocení:


 

8:25 - Na dům v Uhřiněvsi je uvalena exekuční plomba. Podle dopisu na rozloučenou, který zpěvačka napsala pro syna Artura, by měl dům připadnout Arturovi.  
 

7:59 - Rychtář uvedl, že chce pro Ivetu velký mediální pohřeb. Ladislav Šteidl, otec Artura, s tím absolutně nesouhlasí. Chce malé rodinné rozloučení - více o hádce ZDE.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejslavnější klip Ivety Bartošové: Podívejte se na Zlatou slavici v maximální formě

Hororové video: Zapálil těhotnou přítelkyni na ulici a chtěl zabít i sebe

Všechno jsem zku*vila, napsala Češka (†13) a skočila pod vlak. Proč se zabila?

 

7:54 - "Všechno oblečení po Ivetě nechám spálit. Nechci, aby ho někdo nosil," uvedl v noci na středu rozrušený Rychtář. 
 

Zdroj: TN.cz

 

7:48 - Josef Rychtář je na tom psychicky velmi špatně. Snaží se komunikovat s novináři, ale sám by potřeboval klid. Nejprve byl v noci k novinářům před svým domem vstřícný, později ty samé novináře slovně urážel a napadal. "Kdyby šlo o mě a byl tady Hitler, tak všechny novináře pošlu do koncentráku," křičel v noci na lidi od novin Rychtář.
 

Podívejte se na video, jak Rychtář urazil novináře: 
 

Zdroj: TN.cz

 

7:43 - V noci Rychtář přijímal kondolence od přátel a sousedů Ivety Bartošové.
 

Noční dění v Uhřiněvsi
Zdroj: Martin Mithofer

 

7:34 - Josef Rychtář uvedl, že neexistují žádné SMS, ve kterých by Bartošová volala o pomoc. Podle výpisů hovorů prý byla spokojená. Rychtář o žádných SMS neví - zoufalé SMS najdete ZDE.
 

Zdroj: TN.cz

 

7:00 - Josef Rychtář v Uhřiněvsi ukázal novinářům obraz, který mu Iveta namalovala.
 

Podívejte se na fotky, co se v noci dělo v Uhřiněvsi: 
 

110

Smutná noc s Uhřiněvsi

Zdroj: Martin Mithofer

Noční dění v Uhřiněvsi - 9

Hodnocení:


 

Co spojuje smrt Ivety a Petra Sepéšiho? Více zde!
 

Iveta Bartošová zemřela v úterý v 11:30 v Uhřiněvsi. Lehla si pod přijíždějící vlak. Strojvůdce neměl šanci neštěstí zabránit. Bartošová svůj čin zřejmě plánovala.
 

Nechala dopis na rozloučenou, ve kterém odkazuje dům synovi Arturovi - více ZDE. Zároveň je zřejmé, že v manželství s Rychtářem nebyla šťastná a chtěla se rozvést - více ZDE.

 

sta TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.4. | 07:56 Stanislava Kavalírová
15
tenhle obaz nevyjadřuje lásku,ale utrpení ja na něm samá krev,tak to na mě ...
30.4. | 08:16 Ivan
-4
ake "lieky" brala??? aby som vedel do buducna cim sa ...
1.5. | 21:15 jana kočičková
0
Za to může jedině pán rychtář, který uštval paní bartošovou k sevebraždě, je mi moc líto co se stalo, pán rychtář není normální člověk ,jenom lže a lže do kamery, já mu ani nevěřím co říká.
30.4. | 22:11 kiro1
1
no nevin mě to připada že na ty koleje čumi jako by je zrovna opravil
30.4. | 17:52 janavodnicek
4
Předem chci říci, že paní Iveta byla velmi nešťastná osoba, ne ovšem vlastní vinou, byla velmi zneužívaná pro mediální zviditelňování všech, co byli okolo ní. Měla veliký talent a je mi hodně moc líto, že to takhle skončila. Nicméně jí chápu, obdivuji velikánskou odvahu, protože toto udělá jen ...
30.4. | 16:21 Jana Zdamlová
0
eradie,máte naprostou pravdu ve všem se shodují Rychtář a Kramný je jak jeden,jen s tím rozdílem že Kramný bručí.
30.4. | 14:34 vilon1
-1
Nejsem soudce a nikdy nebudu posuzovat, skutky jiných lidí, ale nedá mi abych neprojevil svůj názor na tuhle tragedii v Uhříněvsi. Je mnoho, žádat od světa od blízkých trochu lásky a porozumění? Nebo se to v Čechách pokládá za nedostatkové zboží. Nevím, ale jsem opravdu konsternován, kolik zla a ...
30.4. | 13:59 Jiří Hein
3
Rychtář a Kramný co je spojuje? Rychtář a Kramný při úmrtí manželek před médií obvinují druhé oni jsou oba dva jen oběti. Oba dva tvrdí, že jejich manželství je ukázkový vzor rodiny. Petr Kramný věci po Monice rozdál s poznámkou, že se s tím nebude tahat domů. Rychtář je chce spálit. Kramný ...
30.4. | 13:23 topline-scania-r
1
Taky jsem říkala, že to je jak kolo vlaku od krve.. mělo to něco naznačovat.. a ještě k jeho narozeninám! Iveta už nevěděla jak víc to dokázat. Rychtář je zmet*k! Škoda, že ho ten vlak dnes nesejmul, když tam čuměl!! To se šel kochat ve stejnou dobu jako úchyl?! To je neuvěřitelně odporné, co ...
30.4. | 13:15 bobule6
0
Maxfoxi odpovím ti místo vilona my jsme staří známí je z ,,Francie přesněji Povence"
30.4. | 13:07 Libushkka Bláhová
2
newim newim, ten rychtar...to je clovek.... kdyz nekdo zemre....tak se zavrit doma,srovnat myslenky...a pak nekam lizt.... on jednou tak, podruhy jinak...fakt divnej...a ten obraz taky...sice je dost abstraktni...coz kazdej v tom vidi neco jineho...ale ja v tom vidim krev...vsude...srazka s ...
30.4. | 13:00 maxfox
1
vilon1 - ze které díry si vylezl,že píšeš že jsi ji neznal,tu znalo každé malé dítě.