Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.3. 2012 13:01

Většina Čechů si podle průzkumu přeje pád Nečasovy vlády

Petr Nečas
Zdroj: Mediafax
Vláda Petra Nečase se nětěší mezi lidmi velké oblibě - ilustrační foto

Pokud by se opoziční ČSSD povedlo při nedávném hlasování o nedůvěře svrhnout kabinet Petra Nečase (ODS), 59,7 procenta lidí by to uvítalo. Ukázal to v pátek zveřejněný průzkum společnosti SANEP.

Anketa

Přáli byste si pád vlády premiéra Petra Nečase?

Hlasovalo 3122 lidí.
Více než polovina dotázaných (56,4 procenta) si také myslí, že ČSSD by měla pokračovat ve své snaze o svržení současného vládního kabinetu, a to navzdory faktu, že šlo o třetí neúspěšný pokus.

 

Nečasova vláda by měla podle mínění v souhrnu 62,2 procenta respondentů skončit svržením nebo rezignací premiéra a odchodem celé vlády. Naopak 31 procent dotázaných by preferovalo, pokud by pokračovala až do konce svého volebního období, tedy do roku 2014.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Já nahrávám, ty nahráváš! Audiozáznamy obnažují a ničí českou politickou scénu

 

Téměř polovina dotázaných (47,5 procenta) se domnívá, že nynější středopravicový vládní kabinet čeká v konečném důsledku stejný osud jako vládu Miroslava Topolánka, která padla po pátém hlasování o nedůvěře.

 

Podle názoru 59 procent lidí by případné předčasné volby byly pro Českou republiku prospěšnější než pokračování vlády pod vedením premiéra Petra Nečase.

tn.cz / mediafax / hru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.3. | 13:19 Václav Špičák
9
asfre.Nemáte absolutně pravdu.Takhle špatnou a protilidovou vládu ve prospěch ...
30.3. | 14:09 petro_cz
-5
Většina Čechů je podle průzkumu úplně mimo, když řeknu A, tak musím říci B ! A ...
1.4. | 20:44 Paul du Montfort
0
Náhlasit nevhodný komentář
Panove ,no vidite,jako vas dokaze vytocit mala poznamka o neblesnim chovani,hned menite nicky.Alespon vim co vas bude tocot do kolecka.Jenom jste za pomneli na dulezitou vec.Noblesa a povznesenost doprovazi vrozena inteligence,ale bohuzel ta vam chybi.Musite se naucit delat korekturu ve vyjadreni a ...
1.4. | 14:47 dr-vostep
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pane Novy, amateri dr-bali jsou mezi nami take vitani. Kolego,vitej mezi noblesni lidi.
1.4. | 14:20 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Doktore Duraku---i ja jsem doktor, gynekolog-amater..Proto p.cu poznam na prvni pohled..I tu "noblesni"..Oui? Kolego?
1.4. | 14:11 dr-vostep
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nerad vam do toho tady kecam, ale my doktori nemame radi, kdyz nam tady rika..... Vo.le, diskutuj se sobe rovnymi. To neni noblesni chovani, to opravdu ale opravdu o necem vypovida.
1.4. | 14:07 Paul du Montfort
-1
Náhlasit nevhodný komentář
novus- tve prirovnani,je zdrcujicim faktem,kam az muze klesnout vychovani jednotlivce,kterej travi svuj volny cas,jezdenim s koleckem.Nevycitam ti to,protoze tve fo-pa jakoze nevidim.Pokud ale budes pokracovat na stejne vyrazove rovine,tak to znehodnoti tve tvrzeni v budoucnu.
1.4. | 13:49 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
I noblesne se chovajici veprik zustava jen prasetem..A to jestli tez noblesne chrochta natom nic nezmeni..Prase zustane prasetem i kdyby Jiklik na koze jezdil..Oui?
1.4. | 13:06 Paul du Montfort
2
Náhlasit nevhodný komentář
A nesmite tolik spat gabi77,pak mate okno,v psani i v nespravne retorice,vase prezentace ostatne o necem vypovida.Nebudu rozebirat zesiroka co,jenom bych si dovolil,namitat damo,ze opravdu v lepsi spolecnosti se chovame s noblesou a nadhledem,jinak tomuhle chovani se uci deti,ve vsech lepsich ...
1.4. | 12:51 Paul du Montfort
3
Náhlasit nevhodný komentář
gabi77: Nezlobte se damo ale takove neslusne slova do pusy damy nepatri.Nespisovny vyraz "vo.le",pri osloveni pana se pouziva v jedine hospodach IV.cenove skupiny,kde urcite pobyvate a se vam tam libi.Jenomze tohle slovo se proste v noblesni spolecnosti nenosi.Jestli chcete ...
1.4. | 12:45 novus
-2
Náhlasit nevhodný komentář
MUDr Durak neni vul,on je slechtic ..mezi voli..
1.4. | 12:23 gabi77
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Naspala jsem něco před půl hodinkou, ale asi jsem tam použila nějaké nevhodné slůvko a tak to zde není. Takže zcela slušně - "milý doktore dulacu", jste na mne příliš vzdělaný, noblesní a slušný - nesahávám určitě ani po kotníky, proto se mou retorikou nezabývejte. Já Vás nečtu, ...