Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 10. 2010

Paroubek spustil vlastní web. Píše tam i komunista!

J. Paroubek
Zdroj: TN.cz
Jiří Paroubek slibuje, že dohlédne na hospodaření nového serveru

Bývalý předseda sociální demokracie a poslanec Jiří Paroubek představil ve čtvrtek odpoledne svůj názorový, levostředový web Vaševěc.cz.

Plánuje na něm oponovat vládní politice a publikovat články socialisticky smýšlejících autorů.

"My, kteří jsme se rozhodli vytvořit tento názorový, levostředový server, se domníváme, že v České republice podobný portál chybí," uvedl při představení webu Jiří Paroubek.


Nové stránky Jiřího Paroubka a jiných levicových politiků si můžete prohlédnout ZDE

 

Poslechněte si projev Jiřího Paroubka, kterým se v květnu po volbách vzdal postu šéfa ČSSD

 Ve svých článcích chce analyzovat všechny zásadní události v zemi a být názorovou opozicí vládním krokům. "Chceme vytvářet prvotřídní materiály. Naším šéfredaktorem je Ondřej Macura. Autory například Jiří Dolejš (KSČM), Ivan Přikryl (ČSSD) či Zbyněk Fiala. Hledáme samozřejmě ale i nové autory – socialisticky zaměřené sociology, politology a další odborníky."

Kromě Macury, který v současné době končí u sociální demokracie v pozici šéfa tiskového odboru, bude na web přispívat i Petr Dimun, jenž v Lidovém domě působil jako vedoucí PR a marketingu.

Vydavatelem webu je občanské sdružení Společnost Willyho Brandta a Bruna Kreiskeho a projekt by měl být financován z příjmů společnosti. "Těmi budou dary a inzerce. Předpokládám, že hospodaření bude vyrovnané, sám na to budu dohlížet," uzavřel Paroubek.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax