Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2010 20:33

Paroubek uspal Schwarzenberga. Při projevu ve Sněmovně

Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek se pustil do Nečasovy vlády. Předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga to z klidu nevyvedlo.

Ten billboard jste jistě viděli i vy. Před květnovými volbami do Poslanecké sněmovny celou republiku zaplavily velkoplošné poutače s výrokem současného ministra zahraničí "když se kecají blbosti, tak spím“.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

PODÍVEJTE SE NA PROJEVY PETRA NEČASE A JIŘÍHO PAROUBKA

 


ČTĚTE TAKÉ:

SNĚMOVNA ŽIVĚ: Důvěra vládě, nebo obstrukce levice?


 

 

Pokud je to pravda, tak Schwarzenberg v úterý nedal Paroubkovi pozitivní vysvědčení. Když Paroubek nenechal na vládě nitku suchou, Schwarzenberg spokojeně podřimoval.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Prohnaný kmotr a fakan Topolánek. TOP HLÁŠKY

 Pak se na chvíli probudil. "Vláda nevnímá sociální realitu v zemi, bohatí budou za čtyři roky ještě bohatší a chudí chudšími,“ tvrdil Paroubek. Tato slova si vyslechl i ledově klidný Schwarzenberg.  "Vláda se dnes diví ostrým protestům odborů, zítra se snad bude divit lidem v ulicích," odsoudil Paroubek záměr vlády zlepšit výhledy Česka prostřednictvím škrtů, jež podle něj zasáhnou střední třídu a ty nejpotřebnější.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 


Další Paroubkovy útoky už ale ministra se šlechtickou krví neznepokojily, opět si dal ve Sněmovně "dvacet“ tvrdého spánku.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

TN.cz