Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.12. 2013 13:45
foto

Pátek třináctého: (Ne)šťastný den Petra Kramného, kdy se mu změnil život

Kramný a Kateřina
Zdroj: TV Nova

Petr Kramný svůj vztah s Kateřinou J. skrýval až do pátku třináctého. Osudný den ho v zadýchaném autě natočili reportéři TV Nova na tajném rande. Pro Petra Kramného ale může pátek třináctého znamenat odrazový den k novému začátku.

Petr Kramný a jeho nová známost Kateřina J. byli reporétry TV Nova v pátek třináctého přistiženi na tajném rande v polích za Karvinou.
 

Když jim do obličeje zasvítila kamera, Kramný okamžitě zařadil a z místa rychle ujížděl pryč. Sám sice později uvedl, že ženu považuje pouze za kamarádku, ale připustil, že by asi nebylo vhodné, kdyby se s Kateřinou objevoval na veřejnosti.
 

"Lidi na mě všude koukají. Nemohu se nikde v Karviné ukázat v restauraci nebo na veřejnosti v ničí přítomnosti," uvedl Kramný pro Nedělní Blesk a dodal: "Je na to moc brzo, abych kohokoliv bral k sobě domů."
 

Kdo je Kateřina? Kolik má dětí? Jak Kramného poznala? Čtěte ZDE!
 

Z Kramného slov tedy plyne, že na jednu stranu ví, že není vhodné se s ženami ukazovat na veřejnosti, když od podivného úmrtí své manželky a dcery neuplynul ani rok. Na druhé straně ale je jasné, že Kramný uvažuje nad tím, zda je čas, aby si vodil návštěvy do svého bytu, kde žil se svou rodinou, než o ni přišel v egyptské Hurghádě. 
 


 

ZNÁTE KATEŘINU? MÁTE O NÍ NĚJAKÉ ZÁSADNÍ INFORMACE? OZVĚTE SE NA ZPRAVY@NOVA.CZ.
 

Pátek třináctého tedy nemusí pro Kramného být smolným dnem. Na první pohled by se mohlo zdát, že prozrazené rande není nic, čím by se chtěl chlubit. Ale Kramný může páteční večer brát jako nový začátek. Veřejnost a jeho sousedi si prostě budou muset zvyknout, že vedle Kramného se občas objeví nějaká ta žena.
 

Pro Kramného nyní padla psychologická bariéra, že Kateřinu nikdo neznal a bude s ní moci vyrazit ven i ve dne. Na večeři, do kina a nebo třeba na obyčejné nákupy. Nebude už muset se s ní skrývat po nocích.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Modelka Kelly Brook v slzách. Přišla partnerovi na několik milenek!
 

Pak se ukáže, jaký spolu opravdu mají vztah. Zda se naplní informace od jeho sousedů, že jsou velmi důvěrní přátelé a je mezi nimi silný vztah, nebo zda se ukáže, že Kateřina J. je jen jednou z mnoha jeho kamarádek a o lásce nemůže být řeč.
 

Viník? Nebo oběť?
 

Petr Kramný od začátku podivného případu vystupuje ve dvojí roli. Na jednu stranu z ničeho nebyl obviněn a neustále tvrdí, že se smrtí své manželky Moniky a dcery Klárky nemá absolutně nic společného. Truchlí a na veřejnosti čas od času ukáže i slzy. Je tedy považován za hlavního svědka tragických minut v egyptské Hurghádě.
 

14

Nová přítelkyně Petra Kramného

Zdroj: TV Nova

Kateřina je jiný typ ženy, než byla Monika

Hodnocení:


 

Na druhou stranu je ale také považován za hlavního podezřelého. Že na smrti své rodiny má nějaký podíl, si mysleli zejména egyptští kriminalisté. Nepodařilo se jim ale nic prokázat a Petr Kramný mohl z Egypta nakonec odcestovat a vrátil se zpět na Karvinsko.
 

ČASOVOU OSU CELÉHO PŘÍPADU MONIKY KRAMNÉ A JEJÍ DCERY KLÁRKY NAJDETE ZDE!

 

sta TN.cz
Reklama