Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.10. 2012 10:10
šokující příběh krásné češky

Patnáct let ji rodiče a bratři věznili! Teď promluvila: Jsou to zrůdy!

Zdroj: TV Nova

Děsivý případ z Milonic, kde rodiče pravděpodobně věznili patnáct let svou dceru Marušku, má stále velmi mnoho otazníků. TV Nova se podařilo kontaktovat dvaatřicetiletou ženu, která o sobě tvrdí, že je onou vězeňkyní. Potvrdila, že pod zámkem ji násilím drželi rodiče a bratři.

Policisté z domu v Milonicích před třemi měsíci vysvobodili ženu, kterou ani nejbližší sousedé patnáct let neviděli. Proč? Rodiče zarytě mlčí a brání i ostatním členům rodiny aby konečně promluvili.
 

Zvrat přesto přišel. Podařilo se nám zkontaktovat hlavní postavu děsivého příběhu – ženu, která tvrdí, že byla od dětských let izolovaná před světem. V první řadě zapomeňte na drby sousedů, kteří ji popisovali jako zvířecí ženu.
 

Nic z toho není pravda – jako důkaz poslala svoji fotografii. Dívka na snímku by se mohla klidně živit jako modelka. Z popisu života u rodičů ale běhá mráz po zádech.
 

"Zažila jsem v té rodině velmi špatné věci! Byla jsem tam nedobrovolně! Bylo mi vyhrožováno a byla jsem vydírána od malička do dospělosti!“ píše žena v dopise. Autenticitu dopisu i fotografie potvrdila její sestra Eva, která celý případ oznámila. V době osvobození prý Maruška vypadala jako vězeň z koncentračního tábora a vážila asi 35 kilo.
 

"Rodiče jsou jedni z nejhorších lidí v mém životě, společně se staršíma bratrama. Ti jsou pro mě zrůdy. Měli by se omlouvat - za vše - každou minutu - do konce svých dní, a i to by bylo velmi... velmi... málo,“ píše nedobrovolně vězněná žena.
 

Proč se z místní krasavice stal domácí vězeň? A proč rodiče lhali že odjela do ciziny? Odpověď se nabízí sama, jenže spojení sexuální zneužití se jen šušká, vyslovit nahlas se ho všichni bojí. Policie čeká na znalecké posudky a Maruška začíná nový život na utajené adrese.

tn.cz / gar