Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.11. 2013 08:53
EXKLUZIVNÍ VIDEO

Spal tam, kde byli tak šťastní! Kramný se vrátil do bytu, kde žil s Monikou a Klárkou!

Zdroj: TV Nova

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Petr Kramný se vrátil do bytu, kde bydlel s Monikou a Klárkou. Spal v místech, kde zažívali tolik pohody a lásky. Jejich štěstí zničila dovolená v Egyptě. Monika a Klárka se z ní nevrátily. Kramný se nyní snaží očistit své jméno.

Už čtvrtý den si Petr Kramný užívá svobody poté, co se vrátil z nedobrovolného pobytu v Egyptě, kde figuroval jako svědek v případu tragického úmrtí manželky Moniky a dcery Kláry. Ačkoli se mohl v Egyptě svobodně pohybovat, ze země nesměl vycestovat. To se mu podařilo až ve čtvrtek. Až dnes se však vrátil do bytu, kde se svými milovanými žil.
 

Do Česka se Kramný vrátil po 93 dnech. Povolení vycestovat vydal prokurátor k překvapení všech zainteresovaných přibližně ve středu večer. Ve čtvrtek ráno krátce po deváté hodině ráno pak přiletěl na Letiště Václava Havla v Praze. Odsud se za pomoci policie v tichosti vytratil a zamířil ihned do svého rodiště na Karvinsku.
 

PROČ HO EGYPŤANÉ NAJEDNOU PUSTILI DOMŮ? ŠOKUJÍCÍ DŮVODY NAJDETE ZDE!
 

Jak se novinářům podařilo vypátrat, první dny strávil v bytě Moničiných rodičů. Dokonce byl již zahlédnut na hřbitově, kde spočinula jeho manželka a dcera. Více čtěte ZDE.
 

Dnes byl Kramný konečně spatřen, jak vychází z bytu, kde žil se svou milovanou rodinou. Už se však neschovával za černými brýlemi. Bez jediné emoce vyšel ze vchodových dveří, okamžitě nastoupil do automobilu a odjel.

 

15

Petr Kramný spal první noc v bytě, kde žil s Monikou

Zdroj: TV Nova

Petr Kramný spal první noc v domě, kde žil s Monikou - 4

Hodnocení:

 

Co bude dál?

 

Celou dobu egyptského pobytu v případu své záhadně zesnulé dcery a manželky figuroval jako svědek. Jak sám tvrdí, vyslechnut byl za celou dobu pouze jednou, a to hned po tragické smrti svých milovaných. Pokud by závěr vyšetřování egyptské strany ukázalo, že Kramný je do smrti manželky a dcery zapleten, a padlo by obvinění, souzen v Egyptě nebude!
 

 

"S Egyptem nemáme uzavřenou smlouvu o vydávání osob," uvedl bezpečnostní expert Andor Šándor. Tím pádem padá varianta, že by byl Kramný v případě obvinění a následného souzení egyptským úřadům vydán. V tom případě by vše měla v rukou česká policie a česká legislativa.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ochránce Džambulky Macura se pouští do Kramného: Je to tyran!

Vrah spisovatelky Monyové má smůlu: Soud odmítl jeho stížnosti a on zůstává ve vězení

Jací slavní lidé zemřeli na otravu kyanidem? Podívejte se!

ana TN.cz