Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.2. 2014 08:48
FOTOGALERIE

POČASÍ: Do Česka vtrhly jarní teploty a dámy se nebojí ani triček a minisukní

Jarně oblečení lidé v ulicích Prahy - únor 2014
Zdroj: TN.cz

Zima v podstatě skončila, do České republiky se nenápadně vplížily jarní teploty. A damý na to okamžitě zareagovaly. Svlékly se do triček a ze skříně vytáhly minisukně.

Následující čtyři týdny budou podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teplotně i srážkově průměrné. Maximální teploty se budou průměrně pohybovat od čtyř do sedmi stupňů Celsia. Minimální průměrné teploty očekávají meteorologové okolo minus dvou stupňů. Více srážek by mělo podle dlouhodobé předpovědi spadnout v příštím týdnu a v polovině března.
 

Podrobnou předpověď počasí najdete ZDE!
 

Dlouhodobě je průměrná teplota v období od 17. února do 16. března 1,6 stupně Celsia. Následující čtyři týdny by se od toho neměly příliš odchýlit. "Ještě první týden období by měl být teplotně nadprůměrný. Poslední týden v únoru a první týden v březnu budou spíš průměrné a poslední týden období do poloviny března teplotně podprůměrný s pravděpodobností 50 procent," uvedli meteorologové.
 

Podívejte se, jaké fotky nafotil náš fotograf v Praze 17. února: 

15

Minisukně v Praze

Zdroj: TN.cz

Jarně oblečení lidé v ulicích Prahy - únor 2014

Hodnocení:


 

Průměr maximálních teplot vzduchu bude na začátku období kolem čtyř stupňů, postupně bude stoupat, ovšem ne výrazně, na konci sledovaného období se dostane zhruba na sedm stupňů.
 

"Srážkově očekáváme období jako celek průměrné. V průměru bude více atmosférických srážek v prvním a posledním týdnu období," dodal ČHMÚ.

 

Info

Zimní období se projeví i na účtech za energie. Plaťte jen tolik kolik máte.

Kolik přeplácím

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Verešová na Matějské: Neuhlídala sukni a ukázala úplně všechno

Kate měla problémy s větry: Ukázala pod sukní, co může vidět jen William

sta / tn.cz ČTK