Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2014 14:38
Brali byste?

Pohled z letadla na dům Bartošové: Iveta žila jako v džungli! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Vila v Uhříněvsi, v níž Iveta Bartošová žila a odkud vyrazila na svou poslední cestu, byla dosud obestřena tajemstvím. Přes vysoký plot toho totiž není moc vidět.

Proto vám přinášíme exkluzivní letecké záběry, které ukazují nejen vilu Rychtáře a Bartošové, ale i domy a zahrady jejich sousedů. A ten rozdíl úplně bije do očí.

 

18

GALERIE: Letecké záběry domu v Uhříněvsi

Zdroj: TV Nova

Dům v Uhříněvsi - 7

Hodnocení:


Člověku hned na mysli vytane pohádka Lotrando a Zubejda, kde princezna sulejmánská chřadne a strádá až do chvíle, než dorazí udatní drvoštěpové a vykácejí hustě rostoucí stromy před princezninými okny.


Z leteckých záběrů je totiž jasně patrné, že Iveta Bartošová žila v podobné džungli a v permanentním stínu. Zatímco zahrady sousedů jsou úhledně posekané a čisté, ta u zpěvaččiny vily je jak z románu Robinson Crusoe.

 


Hradba stromů je tak neprostupná, že by mohl být na zahradě klidně zaparkovaný tank a nikdo by si toho nevšiml. Potom není divu, že Iveta trpěla depresemi, když byla pořád v šeru nebo pološeru.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

Kamerový systém na domu Bartošové: Rychtář ji hlídal na každém kroku

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.5. | 18:29 Sylva Novakova
16
Iveta jedina mela rozum. Ostatni maji pekne vsecko vybetooonovane a ostrihane, ...
7.5. | 14:43 haha33
-8
mamasam- neberto to jako provokaci ale tohle mě napadlo už před kolika lety, ...
8.5. | 12:01 fajnik
2
mamasamsam7.5.2014 19:33 : Nechte si ty Vaše moudra, já nikomu neporoučím, soused ani neví že nám to vadí nikdy jsme mu to neřekli a jsme s ním v pohodě. Stěhujte se Vy a Vy neporoučejte jiným co mají dělat. Já to také nedělám. A klid nebo Vás to klepne dnes ve svátek.
8.5. | 10:39 Sylva Vejchodová
1
Haha33.Běžte s tím vaším zatraceným sluníčkem do háje. Až za chvíli budou až do září čtyřicetistupňová vedra,budete sousedum za trochu stínu vděčna. Já osobně mám deprese ze slunka,rozpálenýho betonu, devastování veškeré vzrostlé zeleně a PŘEDEVŠÍM z TV NOVA en bloc.
8.5. | 09:28 larwasvicko
5
Co to je??? to už nova neví co točit? Co je komu do toho, že tam má stromy? to je dneska jako trend, zabrat území a vykácet co kde roste? Já bych jich tam měl ještě víc, než aby mi sousedi čuměli na zahradu. Jak dlouho se na tej tragedii budete živit? Nejni co psát tak musíte plkat tyhle nesmysly? ...
8.5. | 08:33 jirka789456
4
To aby jste vy pablbové z Novy nemohli fotit každé hovno!!!!!!!!!!!!!!
8.5. | 00:30 mk1970
-2
Bohužel naprosto v šoku čtu komentáře k tomuto tématu. Berte také v úvahu, že se naprosto tímto narušilo soukromí sousedů, kteří nyní musí snášet už naprosto neúnosné nálety novinářů, věčné zaterasování příjezdů k vlastním domovům, ale to už nikoho nezjímá, jen stromy. Děti sousedů mají už strach i ...
7.5. | 21:45 Marie Machálková
4
A nemyslíte, že je vám po tom ho..., jakou měla zahradu, když jí to tak vyhovovalo, tak se do toho nes.rte. Už vám otrnulo a zase do ní šťouráte? Zameťte si nejdřív před svým prahem, jouzové - trapní!!!
7.5. | 21:07 montypythonova
12
Novináři, co máte proti stromům? Já ten článek vůbec nechápu!
7.5. | 20:39 Anicka Krásková
12
Na Ivetině zahradě, stromech ani domě nevidím nic špatného, stromy jí pomohly v boji o soukromí a stromy měla ráda, věřila v čerpání energie ze stromů , tak proč ne? Nechápu do čeho se zase šije ???
7.5. | 20:16 Miluše Hodermarská
9
neobsazene-jak říkám sousedovic zahrada vypadá jako rozptylová loučka,tak jak se asi mohla Iveta cítit vedle "hřbitova".Ještě,že tam měla kus své nefalšované přírody.
7.5. | 20:16 haha33
1
doufám, že my co hájíme IB se nakonec kvůli zahradě nebudeme hádat a napodat, prostě vy máte jiný názor a my třeba trochu jiný než vy. Pro mě je to tmavá zahrada pro někoho slunečná . A basta.