Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.5. 2014 11:42
mohl jí zabránit?

POLICIE PODEZÍRALA RYCHTÁŘE z podílu na sebevraždě Ivety Bartošové!

Rychtáře vyslýchá policie
Zdroj: tn.cz / isifa

Policie podezírala Josefa Rychtáře ze spoluúčasti na sebevraždě Ivety Bartošové. Rychtář byl včera dlouhé hodiny na policii na výslechu, následně ho vyšetřovatelé navštívili i doma v Uhříněvsi. Zdrželi se asi hodinu.

Policie později večer potvrdila, že opravdu Josefa Rychtáře vyšetřuje kvůli spoluúčasti na sebevraždě Ivety Bartošové. "Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu účast na sebevraždě," potvrdila státní zástupkyně Kamila Vildová.


Na dotaz TN.cz doplnila, že vyšetřování je vedeno proti neznámému pachateli, ne přímo proti Rychtáři. "Jde o standartní postup. Po sebevraždě vždycky prověřujeme, zda na ní někdo neměl podíl," vysvětlila žalobkyně. Dnes kolem poledne Vildová uvedla, že Josefa Rychtáře policie nepodezřívá.


Josef Rychtář tak zatím není z ničeho podezřelý ani obviněný. Vildová nicméně přiznala, že zatím nezná z Rychtářova výslechu všechny podrobnosti, protože zatím nemluvila s vyslýchajícími policisty. Moudřejší by měla být dnes po poledni.

 

Iveta Bartošová spáchala sebevraždu minulé úterý skokem pod vlak v Uhříněvsi. Od té doby se hodně spekuluje o roli Josefa Rychtáře v celém případu. Některé hlasy tvrdí, že ji měl doma za zavřenými dveřmi týrat, Iveta Bartošová prý mohla být obětí domácího násilí.

 

 

Největším zastáncem této teorie je Zdeněk Macura, který často na domácí násilí na ženách upozorňuje. Ten byl v Uhříněvsi i po smrti Ivety Bartošové a hlasitě na vinu Rychtáře upozorňoval. To si ale Josef Rychtář nenechal líbit a přímo na ulici se strhla pořádná rvačka.

 

Tělo Ivety Bartošové bylo včera převezeno z oddělení patologie Vinohradské nemocnice do strašnického krematoria. Není ale jasné, jestli se bude pohřeb konat právě tam. Rychtář zatím nezveřejnil ani datum posledního rozloučení, které se má konat v rodinném kruhu s vyloučením veřejnosti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Iveta Bartošová: Žila jsem úlně normální život! Dojemná zpověď zpěvačky ve speciálu na NOVA Plus.

PRVNÍ FOTO RAKVE, která stála jen pár tisíc: Syn Rychtáře zařizuje pohřeb Ivety. Rodina Bartošové nikde!

Video z domu Ivety Bartošové: Takto vypadá dům smutku vevnitř

tn.cz / hru

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.5. | 09:44 tonny44
7
Je to asi měsíc, co všichni pátrali, kam se IB ztratila a Trychtýř si dělal ...
7.5. | 11:59 dunkotucko
-2
Dnes kolem poledne Vildová uvedla, že Josefa Rychtáře policie nepodezřívá.
8.5. | 03:07 Václav Oulehle
1
Náhlasit nevhodný komentář
dovolenk 7.5.2014 09:16 5 Však toto je úplne, ale úplne evidentné... Dôkazov a svedkom majú predsa na mraky. Všetci to videli v priamom prenose. Ale všetci sa ho báli a mám pocit, že aj boja. Veď nikde nechodí sám, všade ho sprevádza ten jeho odporný syn a ďalší. Nechcem si ani predstavovať, čo to ...
7.5. | 13:54 Martin Žákovský
3
Náhlasit nevhodný komentář
Chtěl bych k tomu napsat jen jedno. Podle maminky Svatavy ten dopis pro Artura Iveta nepsala. Přeberte si to jak chcete, ale mně vychází jen jedno: RYCHTÁŘ JE VRAH !
7.5. | 13:10 Milan Brejcha
1
Náhlasit nevhodný komentář
Rychtáře nebudou obviňovat z podílu na sebevraždě Bartošové - to pronesla dneska státní zástupkyně !!!
7.5. | 12:30 reypal
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak podezírala a nebo podezírá.Pisálkové,jak tp je?
7.5. | 12:28 jana vilímková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Že určitě má tento p...... Ivetu na svědomí,ví on,policie a myslí si to i spoustu lidí!Den který si k tomu vybrala,také o něčem svědčí ale bohužel nevěřím,že on z toho něco bude mít!To,že Iveta na něj podala někdy trestní oznámení a pak ho hned stáhla je známé ale co tak by asi mohla udělat ...
7.5. | 11:59 dunkotucko
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Dnes kolem poledne Vildová uvedla, že Josefa Rychtáře policie nepodezřívá.
7.5. | 11:45 Jana Stulíková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně ať už ten člověk zmizí z medií a TV. Je to nechutný chlap a nikdo už na něho není zvědavý. VIP z něho nikdy nebude ač se o to i po smrti Ivety snaží hodně moc. Je to jen ubohá vtěrka.
7.5. | 10:43 Rafael Komorous
0
Náhlasit nevhodný komentář
Současně s Rychtářem bych se být policií zaměřil i na Saavedru, Macuru, Martucciho a všechny ty co se kolem Ivety motali a dnes vykřikují o vině na druhých.
7.5. | 10:05 Marek Jusko
1
Náhlasit nevhodný komentář
Je smutne, ze policia zasahuje az teraz.... O jej zivot som sa nezaujimal .. Ale, co pozeram videa a citam vsetko okolo nej .. On uz si to zratal .. Davam mu mesiac ... bud to nezvladne a ukonci to sam, ale ukoncia to iny .. napr.. "nestastna" auto nehoda ....
7.5. | 09:44 tonny44
7
Náhlasit nevhodný komentář
Je to asi měsíc, co všichni pátrali, kam se IB ztratila a Trychtýř si dělal legrácky že jí zakopal na zahradě. Pak se objevila, ztrhaná, vyhublá a zlomená. Co se s ní dělo ty 3 týdny kdy o ní nikdo nevěděl a nikdo jí ani neviděl???